Son Dakika
20 Ocak 2017 Cuma

Mançolar, bakan Çelik ile görüştü

Bursa Ticaret Borsası’nın düzenlediği Ankara ziyaretin de Ticaret ve Sanayi Odaları başkanı ve meclis başkanları, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik ile bir araya geldi.

Bursa Ticaret Borsası’nın düzenlediği Ankara ziyaretin de Ticaret ve Sanayi Odaları başkanı ve meclis başkanları, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik ile bir araya geldi. İznik Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Serkan Mançolar, bakan Çelik ile bire bir görüştü. İznik’in tarımla ilgili sorunlarını dile getiren Mançolar, çiftçiye destek istedi. Mançolar, bakan Çelik’in İznik’e önem verdiğini söyleyerek, İznikli çiftçinin sorunlarına ağırlık vereceğini ve gereken desteği de göstereceğini sözlerine ekledi. Mançolar, daha sonra Bursa milletvekili Hüseyin Şahin, avukat kardeşi Zekeriya Mançolar ile birlikte bakan Faruk Çelik ile hatıra fotoğrafı çektirerek, İznik çinisi hediye etti.

Yorum

  1. Mustafa Koçman

    18 Ocak 2016 at 19:00

    Sayın mançolar çiftçiye destek isterken derbent köyüne açtığınız taş ocağınla da sanayiye destek almaya mı gittiniz. sizi doğruluğa davet ediyorum..