Adil Topal öldü mü? Poyraz Karayel Adil Topal ölecek mi? Bahri Bana Adil Topal’a ne yapacak?

MAGAZİN

Kanal D’de yayınlanan Poyraz Karayel dizisinde Adil Topal Bahri Baba’nın eline düştü. Peki Adil Topal ölecek mi? Bahri Baba oyununa gelen Adil Topal oğlu Poyraz Karayel ile neler yaşayacak? Bahri Baba’nın en büyük düşmanı olan Adil Topal ölüm ile burun buruna..

Poyraz Karayel dizisine geçtiğimiz aylarda büyük bir sürpriz ile dahil olan Macit Koper dizide Adil Topal karakterini canlandırıyor. Bahri Baba‘nın en büyük düşmanı olan Adil Topal hem oğlu Poyraz Karayel’e hem de Bahri Baba’ya defalarca tuzak kurmuştu. Son olarak Sefer’i öldüren Adil Topal dizinin son bölümünde ise Bahri Baba’nın eline düşüyor. Baba’nın ilk kurşunu ayağına sıktığı Topal’ın kafasına silah dayandı. Şimdi herkesin merak ettiği soru ise Adil Topal ölecek mi?

Bahri Baba Adil Topal’ı Öldürecek mi?

Kanal D ekranlarının sevilen dizisinde heyecan ve aksiyon bir an bile hız kesmiyor. Adil Topal, Sefer yalanıyla Sema’yı kandırdığını düşünürken fena halde yanılıyor. Sema Adil Topal’a kurduğu tuzağı çok güzel bir şekilde canlandırıyor. Adil Topal kimdir, Adil Topal ölecek mi?

Ekranların sevilen dizisi Poyraz Karayel’e yeni bir oyuncu dahil oldu. Baba rolü ile diziye dahil olan Macit Koper sosyal medyada tam not aldı. Kanal d ekranlarında yayınlanan dizinin hayranları Adil Topal rolü için Macit Koper’i doğru tercih olarak adlandırdı. Son bölümde Bahri’nin eline düşen Adil Topal için son geldi gibi. Bahri Baba’nın silahı başına dayadığı Adil Topal ölecek mi? Bahri Baba’nın Adil Topal’ı öldürüp öldürmeyeceği büyük bir merak konusu..

Adil Topal karakterini canlandıran Macit Koper kimdir?

Başrollerini İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu ve Musa Uzunlar’ın paylaştığı diziye usta oyuncu Macit Koper katıldı. Uzun süredir dizide adı geçen fakat daha önce hiç görülmeyen Adil Topal karakterine hayat veren oyuncu dün ilk kez izleyici karşısına çıktı.

Poyraz Karayel ve babası Adil Topal’ın buluşması ekranlara böyle yansıdı. Sosyal medyada da çok konuşuldu Usta oyuncu Macit Koper’in diziye katılması sosyal medyada da çok konuşuldu. Dizinin fanatikleri Macit Koper’in Adil Topal karakteri için ‘doğru tercih’ olduğu yorumunda bulundu. Macit Koper son olarak geçtiğimiz günlerde ekrana veda eden ‘Hatırla Gönül’ dizisi ile ekranlarda görünmüştü. Macit Koper kimdir, Macit Koper, 1944 yılındaİstanbul‘da doğmuştur. Daha lise yıllarındayken tiyatro ile ilgilenmeye başlayarak Beşiktaş Halkevinde devam etti. LCC Tiyatro Okulu’nda Muhsin Ertuğrul, Beklan Algan ve Ayla Algan‘ın öğrencisi oldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

*