OLAYLARI HALKA RAPOR EDEN GAZETE

Kategori Arşivi

ADLİYE

Pompalı saldırıda bir kişi tutuklandı 4 kişi adli kontrol ile serbest

ADLİYE

İznik’te pompalı tüfek saldırısında bir kişi tutuklandı. Olay geçtiğimiz Cuma günü Selçuk Mahallesi Şehit Pilot Süleyman Satır Sokakta meydana gelmişti. Taraflar arasında alacak, verecek meselesi yüzünden çıkan tartışmada, açılan ateşte Emir Demirkan, hafif arkadaşı Ahmet Cihan’ da ağır yaralanmıştı. Polis, kanlı olayın ardından 5 kişiyi gözaltına aldı. Emniyetteki sorguları bugün tamamlanan zanlılar, akşam saatlerinde mahkemeye sevkedildi. Kanlı saldırıyı işlediği öğrenilen Arif Palabıyık tutuklanırken, diğer 4 kişi adli kontrol ile serbest kaldı.

DEVAMINI OKU

Kaçak kazı operasyonun da tutuklananların sayısı 2’ye çıktı

ADLİYE

Kaçak kazı da tutuklananların sayısı ikiye çıktı. İznik ilçe emniyet müdürlüğünün takibi sonucu ortaya çıkan kaçak kazı da tutuklananların sayısı ikiye çıktı. Koimasis Kilisesi’nin Doğusunda Vaftizhane olarak bilinen M.S II. yüzyılda inşa edilen tarihi Böcek Ayazma’sının yanı başında Ş.A’ya ait evin bahçesinde kaçak kazıya suç üstü yapan polis, bahçede 3 metre derinliğinde ve 2 metre genişliğinde 2 ayrı define çukuru bulmuştu.

DEVAMINI OKU

12 kilo esrarla yakalanan zanlı adli kontrol şartı ile serbest

ADLİYE

İznik’te ormanlık alanda kenevir yetiştiren bir kişi jandarmanın yaptığı operasyonla suçüstü yakalandı. İznik’te kenevir yetiştirildiği ihbarı alan  Bursa İl  Jandarma KOM ve  İznik İlçe Jandarma ekipleri,  Dereköy Mahallesi’ndeki ormanlık alana baskın gerçekleştirdi.

DEVAMINI OKU

1 2 3 39
smok alien smokal85 ayak mantarı kredi hesaplama Akıllı Tahta Kek Kalıbı medyum Güncel Spor Haberleri
YUKARI GİT