Android Telefonda Mynet Çanak Okey Nasıl Oynanır?

GÜNDEM

En iyi, en hızlı ve en seri okey oyunu şimdi de Mynet Oyun farkı ile telefonunuzda ve tabletinizde!

Piknikte, evde, parkta ya da iş yerinde.. Çanak Okey oyunu size kolaylık ve eğlence vaat ediyor.

Android işletim sistemli bir telefonunuz veya tabletiniz varsa Çanak Okey oyununu indirmek için; Google Play uygulamasını kullanabilir ve güvenle oyunu ücretsiz indirip oynamaya başlayabilirsiniz. 3G, Edge ve Wi-Fi ile online olan Facebook arkadaşlarınla birlikte Çanak Okey oyununu kolaylıkla oynayabilirsiniz. Zorlu masalar kurup, okeydeki şans ve yeteneğini konuşturabilirsin!

Okey masalarında bir yandan oyununu oynarken diğer yandan da sohbete katılabilir ve sosyal çevreni geliştirebilirsin. Oyunu indirmek oldukça kolaydır ve ücretsizdir!

Siz de ücretsiz olarak Çanak Okey keyfine katılmak ve okey yeteneğinizi konuşturmak istiyorsanız Çanak Okey’i hemen indirin ve diğer yetenekli okey oynayıcıları ile kozlarınızı paylaşın.

Oyun Nasıl Oynanır?

Çanak Okey, klasik okey oyunu mantığında ve kurallarında olsa da bazı değişiklikler ile oyun geliştirilmiş ve daha ilgi çekici hale getirilmiştir.

Toplamda 52 taş ve ıstakalar ile oynanan oyunda amacınız okey atıp bitirebilmek ve Mynet Liraları biriktirmek olmalıdır. Oynadıkça artan seviyeler ile heyecan giderek üst noktalara çıkacak ve oyuncularına Çanak özelliğinin eğlencesini sunmaya devam edecektir. Mynet Oyun’un sizlere sunduğu bu ayrıcalıklı fırsatı kullanıp Çanak Okey oyununu oynarken zaman nasıl geçiyor anlamayacaksınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

*