Olayları Halka Rapor Eden Gazete


Ankara Kızılay’da Askeri Lojmanlara Bombalı Saldırı: 5 Ölü

GÜNDEM

Ankara’da bombalı saldırı düzenlendi. Ankara Kızılay’da bulunan askeri lojmanları önünde askeri servisini geçişi sırasında gerçekleşen patlamanın terör salsdırısı olduğu belirtiliyor. Ankara saldırısında bombanın patladığı anda iki askeri servisin tamamen yandığı belirtiliyor.

 

Ankara’da yaşanan patlama askeri araca düzenlendi. Ankara’da askeri araca akşam saatlerinde saldırı düzenlendi. Askeri araca düzenlenen bombalı saldırı ile ilgili son dakika gelişmeleri.. Ankara Eskişehir yolu üzerinde askeri araca düzenlenen bombalı saldıra ile ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor.

Ankara’da saat 18:30 sıralarından yaşanan bombalı saldırı Ankara’yı alarma geçirdi. Genel Kurmay’a yakın bir noktada yaşanan patmama askeri araca yapıldı. Ankara’nın en önemli yerlerinde biri olan noktada yapılan bombalı saldırıda kuvvet komutanlıkları ve TBMM bulunuyor.

Başkent Ankara’da devlet mahallesindeki askeri lojmanlar bölgesinde patlama meydana geldi yaralılar var!

Ankara’daki patlamanın askeri servis aracına yönelik bir saldırı sonucu gerçekleştiği bildiriliyor. Olay yerinde çok sayıda yaralıya sağlık ekipleri müdahale ediyor.

Ankaraılar akşam saatlerinde büyük bir patlama sesi duydu. Ankara’nın hemen hemen her tarafında duyuldu. Ajanslar patlamanın Çankaya bölgesinde olduğunu geçti. Bölgeden Simsiyah dumanlar alevler yükseliyor.

Ankara’daki patlamanın askeri servis aracına yönelik bir saldırı sonucu gerçekleştiği bildiriliyor. Olay yerinde çok sayıda yaralıya sağlık ekipleri müdahale ediyor. Ağır yaralılar var

Ayrıntılar geliyor

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published.

*

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

iznik emlak
YUKARI ÇIK