OLAYLARI HALKA RAPOR EDEN GAZETE

Aydın: Kurban bereketi yıl boyu sürsün

GÜNDEM/MANŞET

Türkiye Kızılay Derneği İznik Şubesi Başkanı Mustafa Aydın, yaklaşan Kurban Bayram’ı nedeniyle bir açıklama yaptı.
Başkan Aydın, ‘KURBAN BEREKETİ YIL BOYU SÜRSÜN’ kampanyası adıyla başlattığımız kurban bağışı kampanyamız başlamıştır dedi.
Aydın, şöyle devam etti: “Bilindiği üzere Türkiye Kızılay Derneği uzun senelerdir kurban bağışlarınızı sizlerden alıp kesimlerin tamamını et ve balık kurumunda hijyenik ve dini vecibeler yerine getirerek usulüne uygun bir şekilde yapmaktadır. Kurban kesimleri esnasında kesimin tamamı video’ya alınarak daha sonrasında ise 1 teşekkür belgesi, 1 adet cd ve kesmiş olduğunuz kurban etinden yapılmış konserve kuşbaşı yı sizlere ulaştırıyor. Burada kesim işlemi tamamlanan etler, et ve balık kurumunda 800 gr‘lık konserve kuşbaşı veya konserve kıyma olarak hazırlanıp o sene içerisinde tüm ihtiyaç sahiplerine şubeler eliyle ulaştırıyor. Bizlerde ilçemizde elimize ulaşan konserveleri ramazan ayının öncesinde tüm ihtiyaç sahiplerine gıda kolileri ile ulaştırıyoruz. Burada önemli olan nokta il ve ilçelerde ne kadar çok bağış alınırsa ilçemize o kadar fazla adet gelmektedir. Siz değerli İznik halkının bu konuda duyarlı olup elinden gelenin fazlasını yapacağına inanmaktayız.

’İKİ TANE KURBAN KESECEKSENİZ BİRİNİ BİZE VERİN’ sloganı ile bizde ilçemizde başlatmış olduğumuz kurban kampanyasına katılımlarınızı bekliyoruz. Bizlere ulaşamayacak yanımıza gelemeyecek vatandaşlarımız olursa bizlere bir telefon açtığınızda evinize kadar gelip makbuz karşılığında teslim alabiliriz. İki aşamalı kurban kampanyamız vardır” dedi.

1:YURT DIŞI KURBAN BAĞIŞI BEDELİ: 475 TL
2:YURT İÇİ KURBAN BAĞIŞI BEDELİ: 740 TL
BİZLERE ULAŞABİLECEĞİNİZ NUMARALAR İSE
ŞUBE BAŞKANI: MUSTAFA AYDIN,
GSM: 0532 540 54 81- TEL: 0 224 757 25 91
Siz varsanız bizler varız, destekleriniz bizim için önemli siz bizim için önemlisiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

*

EN SON GÜNDEM

smok alien smokal85 ayak mantarı kredi hesaplama Akıllı Tahta Kek Kalıbı medyum Güncel Spor Haberleri
YUKARI GİT