OLAYLARI HALKA RAPOR EDEN GAZETE

Ankara ‘da Bacakları Açılsın Diye Bu Eziyet

GÜNDEM/YAŞAM

Ankara ‘da yaşanan olayda bir kişi, köpeğini otomobilinin arkasına bağlayarak sokak sokak sürükledi. Köpeğin sahibi, ‘Bacakları açılsın diye bu şekilde yürütüyorum.’ diyerek cahilliğini gösterdi!

Ankara’da yaşanan olayda bir kişi, köpeğini otomobilinin arkasına bağlayarak sokak sokak sürükledi. Köpeğin sahibi, “Bacakları açılsın diye bu şekilde yürütüyorum.” diyerek cahilliğini gösterdi! Ankara’da bir kişi köpeğini otomobilin arkasına bağlayarak sokaklarda dolaştırması sosyal medyada tepki çekti.

SOKAK SOKAK DOLAŞTIRDI İddiaya göre, Ankara Batıkent’te hayvansever bir vatandaşın çektiği fotoğraflar sosyal medyada büyük tepki çekti. Kangal cinsi bir köpeği otomobilinin arkasına bağlayan bir kişi, hayvanı sokak sokak dolaştırdı.

POLİS EKİPLERİ ŞOK OLDU Yerde sürüklenen köpeği gören hayvanseverler polis ekiplerine haber verdi. Kısa bir süre sonra olay yerine gelen polis ekipleri, gördükleri manzara karşısında şok oldu. Aracın hemen durduran ekipler, köpeğin iple boynundan otomobile bağlı olduğunu gördü.

“İSTEDİĞİM GİBİ GEZDİRİRİM” Hayvanseverlerin sürücüye yönelttiği köpeğe neden böyle davranıyorsunuz sorusuna, şahıs iddiaya göre, “Köpek benim değil mi istediğim gibi gezdiririm. Kangal cinsi köpeğimi Sivas’tan yeni getirttim. Bacakları açılsın diye bu şekilde yürütüyorum” dedi.

SOSYAL MEDYADA TEPKİ Sosyal medyada tepki alan fotoğrafla alakalı vatandaş, “Hayvana işkence yapılıyor. Toplu olarak bu adamı Orman ve Su İşleri Bakanlığına şikayet etmeliyiz” şeklinde yorumlar paylaştı.

HAKKINDA TUTANAK TUTULDU Polisin, şahıs hakkında tutanak tutarken, hayvanseverlerde köpeğe el konulup, barınağa teslim etmesini istediler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

*

EN SON GÜNDEM

smok alien smokal85 ayak mantarı kredi hesaplama Akıllı Tahta Kek Kalıbı medyum Güncel Spor Haberleri
YUKARI GİT