Bağdat Caddesi İçin Yeni Sapık Alarmı Verildi

GÜNDEM/YAŞAM

Tecavüz skandallarıyla sürekli gündeme gelen Bağdat Caddesi ‘nde yeni bir sapık ortaya çıktı. Yol sorma bahanesiyle yaklaşan genç adamın, birçok genç kızı taciz ettiği öğrenildi.

İstanbul’un en lüks semtlerinden Bağdat Caddesi’nde cinsel saldırı şoku devam ediyor. Üniversiteli E.F.B.’nin uğradığı tecavüzle gündeme gelen caddeye, bir başka sapığın daha dadandığı anlaşıldı.

bagdat-caddesinde-universite-ogrencisine-tecavuz

ADRES SORMA BAHANESİ

Üniversite öğrencisi D.K, gece 09.30 civarında, evine dönerken biriyle karşılaştı. Genç kızın yolunu kesen kişi, “Minibüs caddesine nasıl çıkarım” diye sordu. Adresi tarif ettikten sonra yoluna devam eden D.K, aynı adamın peşinden geldiğini fark etti. Bunun üzerine arkasına dönüp rahatsız olduğunu söyledi. Fakat 25-30 yaşlarındaki erkek, takibe devam etti.

ÇIĞLIK ATARAK KURTULDU

Hatta gittikçe yaklaşıp, genç kıza arkasından saldırdı. D.K, elindeki şemsiyeyle kendisini korumaya çalıştı. Var gücüyle çığlık attı. Sesi duyan komşular, dışarı çıktı. Yakalanacağını anlayan sapık, genç kızı konteynerinin arkasına atıp kaçtı.

1020457134

BİRÇOK ŞİKAYET VAR

Şoka giren D.K. ise soluğu karakolda aldı. Yaşadıklarını polise anlattı. Ekipler, sapığı tarif etmesini istedi. Genç kız, “1.80 boylarında, beyaz tenli, kirli sakallı ve renkli gözlü” olduğunu belirtti. Bunun üzerine daha önce de birçok genç kızın, taciz şikayetiyle karakola geldiği ve aynı eşkali verdiği öğrenildi. İnternette örgütlenen çok sayıda kadın, “Şüphelendiğiniz kişilerin fotoğrafını çekin, polise gönderin” dedi.

İŞTE EŞKALİ

YAŞ: 25-30 civarı
BOY: Yaklaşık 1.80
TEN RENGİ: Beyaz
GÖZ RENGİ: Mavi
YÜZÜ: Kirli sakallı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

*