Bir başka dergi kafası; Karga Dergi

KÜLTÜR - SANAT

Gitgide hayatın bir çok etkeni internette bir girişimcilik faaliyeti olarak görülmektedir.  Komedi, teknoloji ve sanat dergileri de bu girişimcilik faaliyetleri arasında kendisini “ e-dergi ” olarak göstermektedir.  Karga Dergi de tarih, sanat ve kültür konularıyla bir internet dergisi olmaktadır. Karga Dergi; tarih, sanat ve kültür ağırlıklı konularıyla içerik yayını yapan, aylık ve yıllık olarak bir sayı çıkarmak yerine günlük haber, eğlenceli içerikler yayınlayarak bir başka dergi kafası oluşturmaktadır. Karga Dergi ile sinema haberlerini yakından takip edebilir. Aynı zamanda eğlenceli “liste” içerikleri ile en iyi ve ya en kötü filmleri ya da en güzel yerleri görebilirsiniz.

Karga Dergi ile hedeflemek istenen kitle 7’den 77’e tüm okuyuculardır.  İnternet sitesi ile farklı ve aktif dergi kafası yaratmaya çalışan Karga Dergi’ de hiçbir siyasi içeriği bulamazsınız. Aynı şekilde hiçbir tarafı desteklendiği bir dergi tarzı göremezsiniz. Sadece kısa haberler ile okuyucularımızı bilgilendirmek ve eğlenceli içerikler hazırlayarak keyifli vakit geçirtmek tek amaçtır.

KargaDergi.com olarak sinema haberleri, ve sanat, tarih ve kültür makaleleri dışında sosyal medyada da aktif olarak okuyucularımız karşılık paylaşımlar yapmaktayız. @kargadergi kullanıcı adıyla yaptığımız çekilişler sayesinden okuyucularımızla hem sosyalleşiyoruz hem de onlara mükemmel hediyeler kazandırıyoruz.

Kargadergi.com’da kültür, sanat ve tarih konuları ile ilgili yazılarınızı ve ya eleştiri makalelerinizi yayınlayabilirsiniz. Bunu yapmanın tek yolu sitemize üye olarak yazdığınız yazılarınızı incelemeye gönderin teknik detaylarını giderdikten sonra internet sitemizde yayınlayalım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

*