OLAYLARI HALKA RAPOR EDEN GAZETE

Burak Özçivit hastaneye kaldırıldı! Burak Özçivit'in sağlık durumu nasıl!

Burak Özçivit hastaneye kaldırıldı! Burak Özçivit’in sağlık durumu nasıl!

MAGAZİN

Ekranlarının sevilen yüzü ünlü oyuncu Burak Özçivit hastaneye kaldırıldı. Kara Sevda dizisi çekimlerinde bel ağrılarından dolayı şikayetçi olan Burak Özçivit apar topar hastaneye kaldırıldı. Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit’in son sağlık durumu nasıl?

Neslihan Atagül’le başrolü paylaştığı “Kara Sevda” dizisi için kamera karşısına geçen Burak Özçivit, 13 Eylül Pazar günü yapılan çekimler sırasında rahatsızlandı.

Bir süredir yaşadığı bel ağrıları dayanılmaz hale gelince apar topar hastaneye kaldırılan Burak Özçivit, yapılan tetkiklerin ardından ameliyata alındı. Özçivit, yaklaşık 6 saat süren operasyonun ardından 4 gün boyunca hastanede müşahede altında tutuldu.

ÇEKİMLER DURDU

Hastaneden taburcu olduktan sonra annesinin evine giden Burak Özçivit, yarım kalan çekimlerine de geçtiğimiz cumartesi günü yeniden başladı. Ancak kendini iyi hissetmeyince set bir kez daha durdu.

Özçivit’e yapılan doktor kontrolünde en az 1 hafta daha dinlenmesi gerektiği söylendi. Oyuncunun sağlık durumunun düzelmesini bekleyen set ekibi, çalışmalara 10 gün ara verdi.

Burak Özçivit’in sağlık durumunun her geçen gün biraz daha iyiye gittiği belirtildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

*

EN SON MAGAZİN

İznik’ten kar manzaraları

Meteoroloji bu hafta kar uyarısında bulunmuştu. Batı’dan başlayarak tüm Türkiye’de etkisini göstereceği
smok alien smokal85 ayak mantarı kredi hesaplama Akıllı Tahta Kek Kalıbı medyum Güncel Spor Haberleri
YUKARI GİT