Burun estetiğinde Dr. Leyla Arvas!

YAŞAM

Burun Estetiği yüzümüzü tam orta noktasında yer alan burnumuzun, gerek sağlık gerekse yanlış görüntüsünden dolayı tercih edebileceğimiz bir operasyondur. Son yıllarda gelişen tıp ve teknoloji ile birlikte, eskiye göre daha kolay bir şekilde gerçekleştirilen burun estetiği operasyonları; öncelikle kliniğimize gele hastanelerin muayenesi neticesinde belirlenmektedir. Daha sonraında da operasyona karar verilen hastaların tercihine göre de belirlenebilmekte olan ve İstanbul’un en donanımlı hastanelerinden biride operasyon gerçekleştirilebilmektedir. Burun estetiği ve diğer operasyonların gerçekleştirilebildiği hastanelerden bazıları ise; Amerikan Hastanesi, Acıbadem Hastanesi, İstanbul Cerrahi Hastanesi ve Fulya Jinemed Hastanesidir. Tüm bu hastanelerden birinde operasyonlarınızı gerçekleştirebilmekteyiz.

Burun Ucu Estetiği aslında kimi zaman nefes alabilmemiz açısından da oldukça önemli bir operasyondur. Burun ucu estetiği sayesinde çok sivri ya da aşırı kalın olan, bunun yanı sıra eğik ve aşağı doğru bakan burun uçları düzeltilmekte olup, yüzümüzün altın oranı olarak adlandırdığımız burun görüntümüzün en doğru şekilde olmasına olanak ağlayabilmekteyiz. Alanında tecrübe sahibi ve birçok önemli operasyonda başarı elde etmiş olan hekimimiz ile burun ucu estetiği ameliyatı günümüz teknolojisi ile birlikte oldukça kolay ve güvenilir bir şekilde yapılabilmektedir. Burun ucu estetiğinin diğer burun operasyonlarına oranla çok daha kolay gerçekleştirilme nedeni ise sadece burun ucunda yer alan kıkırdaklara müdahale ediliyor olmasıdır.

Bayan estetik doktoru Dr. Leyla Arvas İstanbul üniversitesi tıp fakültesinden mezun olmuş olup, daha sonraki süreçlerde de kendini sürekli olarak geliştirmiş ve en önemlisi de yurt dışında birçok önemli merkezde çalışarak önemli operasyonlara katılmıştır. Oldukça donanımlı bir hekim olarak ülkesine dönen ve 2012 yılından beri de kendi kliniğinin başında olan Arvas; hastalarını kendi kliniğinde muayene ederek daha sonrasında da gerekli görülen tüm operasyonlarını İstanbul’un en özel ve önemli hastanelerinde gerçekleştirmektedir. Sizler de kaliteli ve güvenilir bir hizmet için mutlaka kliniğimizi ziyaret etmelisiniz. Unutmayın bizleri www.drleylaarvas.com internet adresimizden de takip edebilir ve birçok detaylı bilgiye de buradan ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

*