OLAYLARI HALKA RAPOR EDEN GAZETE

Çare arayıp, çaresini bulacağız

MANŞET/SİYASET

Cumhuriyet Halk Partisi İznik İlçe Örgütü, Atatürk caddesi üzerinde ki yeni parti binasında ki tadilat çalışmalarının tamamlanmasının ardından siyasi hareketine hız verdi. İlçe örgütü, Ayan Özer başkanlığında kamu kurum ve kuruluş ziyaretlerin de bulundu.

CHP ilçe örgütü, ilk ziyaretini kaymakam Ali Hamza Pehlivan’a yaptı. Bugün CHP heyetini makamında kabul eden Pehlivan, yeni ilçe örgütüne başarılar diledi. Ardından, yönetim ile bilgi alışverişinde bulundu.
Kaymakamlık ziyaretinin ardından ilçe Emniyet Müdürlüğü’ne geçen heyeti, Emniyet Müdürü Hasan Tolga Sanlı karşıladı. Sanlı ile bir müddet sohbet eden CHP örgütü buradan İznik Devlet Hastanesi Başhekimliğine geçti. Başhekim Aybars Alemdaroğlu ile yapılan görüşmenin ardından, İznik Kent Konseyi Engelli Evini ziyaret eden CHP ilçe örgütü, eğitim sorumlusu İsmail Güney’den bura da ki eğitim hakkında bilgi aldılar.
CHP İznik örgütü, daha sonra Göllüce’ye hareket etti. Geçtiğimiz günlerde meydana gelen yangında evi hasar gören Ahmet Ayar ve oğlu Yusuf Ayar’a geçmiş olsun dileklerinde bulunuldu. Göllüce köyü muhtarı Hasan Ayar ile de bir araya gelen heyet, köy kahvehanesinde vatandaşlarla sohbet etti.

“ÇARE ARAYIP ÇARESİNİ BULACAĞIZ”

CHP İznik İlçe Başkanı Ayan Özer, “Yönetim kadromuzla İznik siyasetine hareketlilik getireceğimize inanıyoruz. Bunun için önceliğimiz halkımız olacaktır. İznik halkı ne istiyor, sıkıntıları neler, ana muhalefet olarak, önce dinleyeceğiz, ardından harekete geçeceğiz. Sorun ve sıkıntılara çere arayacağız. Olmak içinde var gücümüzle halkımızın yanında olacağız. Çare arayıp, çaresini bulacağız” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

*

EN SON MANŞET

smok alien smokal85 ayak mantarı kredi hesaplama Akıllı Tahta Kek Kalıbı medyum Güncel Spor Haberleri
YUKARI GİT