Olayları Halka Rapor Eden Gazete


CHP hıdrallez turunda

MANŞET/SİYASET

Geleneksel Hıdrellez etkinlikleri kapsamında yapılan Çakırca Erik Festivali’nde 33 çiftçi en kaliteli  ürünleri ile yarıştı. Jüri üyelerinin seçmekte zorlandığı 33 Erik çiftçisi birbirleri ile yarıştı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan Çakırca Hıdrellez etkinlikleri Çakırca Mahalle Muhtarı Zeki Bayrak’ın selamlama konuşması ile başladı. Çok sayıda vatandaşın katıldığı şenliğe CHP İznik ilçe örgütü, belediye meclis üyeleri ve CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın’ında katıldı. Milletvekili Aydın, Erik Festivalinde 2’inci olan CHP Gençlik Kolları Başkanı Semih İçer’e madalya taktim ederek, tebrik etti. Başkan Özer’de festivalde derece alan diğer katılımcılara ödül verdi. Erik Festivalinin 1’incisi ise Alettin Girgin oldu. Festivalde CHP’lilere ilgi büyüktü.

Çakırca Erik festivali programına Bursa Ak Parti Milletvekili İsmail Aydın, Bursa CHP Milletvekili Erkan Aydın, İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Marmarabirlik Yönetim Kurulu Başkanı Hidamet Asa, Belediye Meclis üyeleri, Ak Parti İlçe Başkanı Tamer Mahmut Hersek ve yönetimi, CHP İlçe Başkanı Ayan Özer ve yönetimi, Kamu Kurum ve Kuruluşları, Sivil Toplum örgütleri ve vatandaşlar katıldı.

 

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published.

*

DİĞER MANŞET HABERLERİ

Tablo gibi fotoğraf

Tek bir meyve ağacında bir düzüne insanın yer aldığı o fotoğraf çok

Kasıtlı mı yakılıyorlar?

İznik Sahili sazlıkları doğal hayatın yaşam alanı. İnsanoğlu’nun aç gözlülüğü bu yaşam
sohbet iznik emlak bursa evden eve gss borç sorgulama iznik rehber
YUKARI ÇIK