OLAYLARI HALKA RAPOR EDEN GAZETE

CHP hıdrallez turunda

MANŞET/SİYASET

Geleneksel Hıdrellez etkinlikleri kapsamında yapılan Çakırca Erik Festivali’nde 33 çiftçi en kaliteli  ürünleri ile yarıştı. Jüri üyelerinin seçmekte zorlandığı 33 Erik çiftçisi birbirleri ile yarıştı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan Çakırca Hıdrellez etkinlikleri Çakırca Mahalle Muhtarı Zeki Bayrak’ın selamlama konuşması ile başladı. Çok sayıda vatandaşın katıldığı şenliğe CHP İznik ilçe örgütü, belediye meclis üyeleri ve CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın’ında katıldı. Milletvekili Aydın, Erik Festivalinde 2’inci olan CHP Gençlik Kolları Başkanı Semih İçer’e madalya taktim ederek, tebrik etti. Başkan Özer’de festivalde derece alan diğer katılımcılara ödül verdi. Erik Festivalinin 1’incisi ise Alettin Girgin oldu. Festivalde CHP’lilere ilgi büyüktü.

Çakırca Erik festivali programına Bursa Ak Parti Milletvekili İsmail Aydın, Bursa CHP Milletvekili Erkan Aydın, İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Marmarabirlik Yönetim Kurulu Başkanı Hidamet Asa, Belediye Meclis üyeleri, Ak Parti İlçe Başkanı Tamer Mahmut Hersek ve yönetimi, CHP İlçe Başkanı Ayan Özer ve yönetimi, Kamu Kurum ve Kuruluşları, Sivil Toplum örgütleri ve vatandaşlar katıldı.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

*

EN SON MANŞET

smok alien smokal85 ayak mantarı kredi hesaplama Akıllı Tahta Kek Kalıbı medyum Güncel Spor Haberleri
YUKARI GİT