OLAYLARI HALKA RAPOR EDEN GAZETE

Çiftlik ‘te Vahşet.Hırsızlar Satırla Bekçiyi Öldürdü

GÜNDEM/YAŞAM

Çiftlik çalışanı olan 61 yaşındaki bekçi Yusuf Bolat, çiftliğe giren hırsızlarla girdiği boğuşma sırasında kafasından satırla vurularak öldürüldü. Adana’da gerçekleşen olayın detayları ise şöyle;

Adana’da çiftlikte bekçilik yapan bir kişi, eli bağlandıktan sonra kafasına satır ile vurularak öldürülmüş halde bulundu.

ARACIN YAKILDIĞINI GÖRDÜ

Edinilen bilgiye göre olay, Yüreğir ilçesine bağlı Havutlu Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre çiftlik çalışanı bir kişi sabah çiftliğe geldiğinde bir aracın yakıldığını, kasanın olduğu kapının kırılıp içeri girildiğin görünce çiftliğin bekçisi 61 yaşındaki Yusuf Bolat’ı aramaya başladı. Ancak çalışan Bolat’ı bulamadı.

BEKÇİYİ KANLAR İÇİNDE BULDU

Bolat’ın telefonunun da kırılıp yere atıldığını gören çalışan daha sonra çiftlikten portakal bahçesine çıktığında Bolat’ı kanlar içinde yerde yattığını gördü. Hemen polisi ve sağlık ekiplerini aradı.

Çiftlik

ENSE KISMINDA SATIR KESİSİ

Olay yerine gelen sağlık ekipleri Bolat’ın alnında ve kafasının arkasında ense kısmına yakın yerde satır kesisi olduğu ve buna bağlı olarak hayatını kaybettiğini belirledi. Bunun üzerine olay yeri inceleme ve cinayet büro amirliği ekipleri olay yerine gelerek inceleme başlattı.

HIRSIZLARIN ÖLDÜRDÜĞÜ BELİRLENDİ

Yapılan incelemede çiftliğe gece yarısı hırsızların girdiği, bekçilik yapan Bolat bunu fark edince aralarında boğuşma olduğu, Bolat’ın elini bağlayıp satır ile kafasına vurarak etkisiz hale getirdikleri, daha sonra da portakal bahçesine attıkları tespit edildi.

DELİLLERİ YOK ETMEYE ÇALIŞTILAR

Bolat’ı etkisiz hale getiren hırsızların kasanın bulunduğu odanın kapısını patlatarak içeri girip kasayı açmaya çalıştıkları ancak kasayı açamadıkları belirlendi. Ayrıca zanlıların delil kalmaması için çiftlikte bulunan bir aracı ateşe verdikleri görüldü.

ciftlikte-vahsi-cinayet-4-8116926_x_o

ŞÜPHELİLERİN PEŞİNE DÜŞÜLDÜ

Polis şimdi olayı gerçekleştiren kişi ya da kişileri bulmak için çalışma başlattı. Bu arada evli ve çocukları olan Bolat’ın cenazesi ise adli tıp kurumu morguna kaldırıldı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

*

EN SON GÜNDEM

smok alien smokal85 ayak mantarı kredi hesaplama Akıllı Tahta Kek Kalıbı medyum Güncel Spor Haberleri
YUKARI GİT