OLAYLARI HALKA RAPOR EDEN GAZETE

Çöken WhatsApp Kullanıcıları Çileden Çıkarttı!

Çöken WhatsApp Kullanıcıları Çileden Çıkarttı!

TEKNOLOJİ

Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, sunucularından kaynaklı bir arıza sonrasında çöktü. WhatsApp’ın çökmesi sonrasında ise WhatsApp kullanıcıları sosyal medyadan duruma isyan etti.

Dünyanın en popüler mesajlaşma ağlarından biri olan WhatsApp kısa süreliğine çöktü. Kullanıcılar yarım saat kadar bir süre erişim sağlayamadı. WhatsApp’ın sunucularında yaşanan teknşk bir arızadan meydana geldiği tahmin edilen sebepten dolayı uygulamaya olan erişim kesildi. WhatsApp uygulamasından yaşanan bu anlık sıkıntı WhatsApp kullanıcıları çileden çıkartmaya yetti. Yaşanan kesinti sonrasında WhatsApp kullanıcıları duruma adeta isyan ederek, sosyal medya üzerinden tepki gösterdi.

Şimdilik WhatsApp’ın sunucularında yaşanan bir arıza sebebi ile bu aksaklığın yaşandığı düşünülse de şirket yetkililerinden henüz resmi bir açıklama gelmedi.

Yarım saatlik kesintisi sonrası kullanıcılar tekrar WhatsApp’a erişim sağlayabildi.

SADECE AVRUPA ETKİLENDİ

ABD‘deki kullanıcılarının bu olaydan etkilenmediği, genel olarak Avrupa’daki kullanıcıların etkilendiği belirtildi. Ayrıca sosyal ağlarda birçok WhatsApp kullanıcısı bu sorunu dile getirdi. WhatsApp neden çöktüğü noktasından resmi bir açıklama henüz yapılmazken, yaşanan kesintinin son günlerde yapılan haccer saldırıları ile alakalı olup olmadığı ise merak konusu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

*

EN SON TEKNOLOJİ

Placeholder

Kamera İç Özellik

Güvenlik sistemlerinin en yaygını olan kamera sistemlerinde genel olarak hep tüm sistemin
Placeholder

Oyun Oynayarak Mutlu Olmak

Hayatın tekdüzeliğini oynadığımız oyunlar ile gideririz, oyunların olmadığı hayat sıkıcıdır, başkalarıyla yarışmak,
smok alien smokal85 ayak mantarı kredi hesaplama Akıllı Tahta Kek Kalıbı medyum Güncel Spor Haberleri
YUKARI GİT