Son Dakika
22 Ekim 2016 Cumartesi

EKER ŞİŞE CAMI TATLANDIRDI

Eker+Tatli+Gunleri+Sisecamda+02 (1)

Geçtiğimiz sene sosyal medya üzerinden başlattığı kampanya ile altın günlerine renk ve tat katan Eker, çalışanları da unutmadı. Bu yılki ilk “Tatlı Günleri”ni Şişecam’ın Yenişehir’deki Anadolu Cam ve Trakya Cam fabrikasında gerçekleştiren Eker Süt Ürünleri, 700 kişiye tatlı bir gün yaşattı.

38 yıldır süt ve süt ürünleri sektöründe tüketicilerini kalite ve tazelikle buluşturan Eker, 2014 yılında ev hanımlarının altın günlerinde düzenlediği tatlı günlerini, fabrikalarda da düzenlemeye başladı.

Tatlı günleri kapsamında ilkini Şişecam çalışanlarının oluşturduğu ‘Şimdi’ sosyal aktiviteler kulübü ile Şişecam’ın Yenişehir’deki Anadolu Cam ve Trakya Cam fabrikalarında toplam 700 kişiyle gerçekleştiren Eker, çalışanlara öğle yemeği arasında sürpriz yaparak, sütlü tatlı dağıttı.

Ayrıca meslekleriyle ilgili esprili el pankartlarıyla fotoğraf çektirerek öğle arasını daha da eğlenceli hale getirdi. Etkinlik sonunda dağıtılan kuponlar üzerinden çekiliş yapılarak 10 talihliye Eker’den sürpriz hediye paketi verildi.