Olayları Halka Rapor Eden Gazete


Caner Erkin ile Asena Erkin En Sonunda Boşandılar

ADLİYE/MAGAZİN

Fenerbahçe’li futbolcu Caner Erkin eşi Asena Erkin ile tek celsede anlaşmalı olarak boşandı. Uzun zamandır magazinin gündeminde yer edinen çift sonunda boşandılar.

Fenerbahçe’nin milli futbolcusu futbolcusu Caner Erkin tasarımcı eşi Asena Erkin ile tek celsede anlaşmalı olarak boşandı.

TEK CELSEDE İŞ BİTTİ

Çağlayan’da bulunan İstanbul 2. Aile Mahkemesi’nde bugün görülen duruşmaya Caner Erkin ve Asena Erkin ile avukatları hazır bulundu. Hakim dava dilekçesini okumasının ardından taraflara söz verdi. Caner ve Asena Erkin, boşanma protokolüne göre boşanmak istediklerini belirtti. Kararını açıklayan mahkeme, çiftin boşanmalarına karar verdi.

211220131034242075521

EŞYA TALEPLERİ OLMAYACAK

Boşanma protokolüne göre, Asena ve Caner Erkin birbirlerinden hiçbir maddi talepte bulunmadı. Oğulları Çınar’ın velayeti anneye verilirken, Caner Erkin oğlunun eğitim ve sağlık masraflarını karşılayacak.

“CEKETİMİ ALIP ÇIKTIM” DEMİŞTİ

Boşanma davasının açılmasından sonra konuşan Asena, “Caner benim için sadece Çınar’ın babası değil. Benim ailem, abim, babam, sevgilim… Parayla pulla alakamız yok. Mal paylaşımı yapmadık. Ceketimi alıp çıktım.” demişti.

1179268_620x410

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published.

*

DİĞER ADLİYE HABERLERİ

iznik emlak
YUKARI ÇIK