Farklı Hayatlarda Kesişen Kaderler!

MAGAZİN

Öyle bir dizi düşünün ki başrollerini Türkiye’nin ünlü isimleri bulunuyor. Star TV’nin yeni dizisinden bahsediyoruz. Adı gibi de heyecan uyandıran bir dizi Kaderimin Yazıldığı Gün. Dizi Antakya’lı köklü Yörükhan ailesi ile sıradan tarım bir işçisi genç kızın kaderin kesişen yollarını ve maceralarını anlatmaktadır. Ve bu kesişen yolda çıkan fırtınalar dizinin ana temasını oluşturmaktadır. Dizinin başrollerini Özcan Deniz, Hatice Şendil ve Begüm Kütük Yaşaroğlu üstlenmiştir.Başrol oyuncusu olan Özcan Deniz bu dizi de aileyi geleceğe taşıyacak 3 erkek evladın ortanca oğlu Kahraman’ı canlandırmaktadır. Kahraman’ın hikâyesi sıradan bir tarım işçisi olan Elif ile yollarının kesişmesi ve kaderlerinin bu yolda birleşmesidir. Bu yolda kopan fırtınalar diziye bomba etkisi yaratacaktır. Dizi de sıradan tarım işçisini Hatice Şendil canlandırmaktadır. Onu Kahraman ile kesiştiren olay ise bir çocuk hasretidir. Kahraman’ın ve Yörükhan’ın geleceği Elif’in kaderiyle belli olacaktır. Kahraman’ın eşi olan Defne yıllardır çocuk sahibi olamamaktadır. Bundan dolayı da Yörükhan ailesinin ileri gelenleri tarafından üzüntü ile karşılanmaktadır. Dizi de defne karakterini ise Begüm Kütük Yaşaroğlu canlandırmaktadır. Bu üçlü arasında kaderlerinin kesişmesi ve bu kadere bağlı olarak da hayatlarında önemli değişlikler olması dizinin heyecanını arttıracaktır. Dizideki Elif kısaca taşıyıcı annelik durumunu üstlenecek fakat dizinin ilerleyen sahnelerinde Kahraman’a âşık olacaktır. Bundan dolayı da Kahraman Yörükhan iki kadın arasında kesişen kaderini değiştirmenin ve düzene sokmanın çabası içerisinde olacaktır. Yörükhan ailesinin geleceği ve bebek hasreti diziye önemli bir aksiyon katacak gibi görünüyor. Kaderimin Yazıldığı Gün Son Bölüm izle mek isteyenler Star TV ekranlarına kitlenecekler. Asıl merak konusu ise aşkla kesişen iki kaderin sonu ne olacak? İşte bu diziyi oldukça merak konusu haline getirmiştir.

Diziye bir heyecan katan durum da güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olmasıdır. Birbirinden değerli oyuncular bu dizi için imza atmış bulunuyor. Dizi de Kahraman’ın annesi olan Kıymet hanımını değerli oyuncu Gül Onat üstlenmiştir. Dizide Kıymet Hanım Defne’nin eksikliği olan bebek hasretini en iyi şekilde kullanan ve ona koz haline getiren bir karakterdir. Bu yüzden de taşıyıcı anne olarak Elif’i bulmuş ve kaderin oyununu o başlatmıştır. Elif ise güzel ve alımlı bir genç kızdır. Babasının borçları yüzünden istemediği bir adama satılmak üzeredir. Ve Kıymet hanımın bu teklifini düşünmeden kabul edecektir. Fakat kaderin cilvesi her şeyi değiştirecek! Kaçırılan bölümler Star TV’nin internet sitesinde yer alacaktır. Ve böylece Kaderimin Yazıldığı Gün tek parça dizi izle şeklinde izleyicileriyle istedikleri zaman buluşacaktır. Dizinin konusu oldukça heyecanlı ve aksiyon dolu görünüyor. Farkıyla olay yaratacak bir dizi gibi duruyor.

Karizmatik ve yakışıklı Kahraman Yörükhan iki kadının arasındaki o kader çizgisini nasıl değiştirecek ve neler tercih edilecek diziyi takip edildiğinde daha da net anlaşılacaktır. İstemediği bir adama zorla satılan Elif’in kaderi nasıl değişecek ve onu neler bekliyor ilerleyen zamanlarda göreceğiz. Ve aksiyon yaratan o aşk! Elif’in ve Kahraman’ın o tutkulu aşkı kaderin cilvesine boyun eğecek mi dizide göreceğiz. Dizinin diğer güçlü oyuncuları Metin Çekmez, Goncagül Sunar, Hakan Meriçliler isimlerinden oluşmaktadır. Kaderimin Yazıldığı Gün izle meşk için Star TV’yi takip etmeniz yeterli. Dizinin yapımcılığını O3 Turkey Medya, yönetmenliğini Ulaş İnanç, proje tasarım Aynur Sayar ve uygulayıcı yapımcı Cengiz Çağatay üstlenmiştir. Oldukça heyecan ve aksiyona sahip Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi Star TV’de ekranlarla buluşacak…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

*