Son Dakika
22 Ocak 2017 Pazar

Gecenin Kraliçesi Sahnesi Büyüleyecek

Star’ın, başlamadan tanıtım fragmanlarıyla beraber olay haline gelmeye başlayarak, birden gündeme oturup, ilgi çekmeyi başaran Gecenin Kraliçesi hız durdurmadan çekimlere devam edildiği açıklanmıştır.

Gecenin Kraliçesi Sahnesi Büyüleyecek

Star’ın, başlamadan tanıtım fragmanlarıyla beraber olay haline gelmeye başlayarak, birden gündeme oturup, ilgi çekmeyi başaran Gecenin Kraliçesi hız durdurmadan çekimlere devam edildiği açıklanmıştır. Ekibin en zorlandığı kısım Fransa ile İstanbul, arasında sürekli gidip, gelmeler yapmak zorunda kaldıklarını ve bunun haliyle yorucu olduğunu belirterek, Fransa, çekimlerini tamamladıktan sonra bir nebze de olsa rahatladıklarını belirten sosyal medya hesaplarında açıklama getirmişlerdir. Gecenin Kraliçesi Ülkemizin sadece bir şehirinde değil, diğer güzel şehirlerimizi de tanıtacaklarını özellikle Karadeniz’in, biraz daha üstüne düşeceklerini belirtmişlerdir.

Diziye ayırılan maliyetin sadece mekan ayarlaması, diziye özel tasarımları bile dudak uçuklatan cinstendir. Merak edilen soru gecenin kraliçesi nerede çekiliyor şuana seti tamamen İstanbul’a, taşınmış olup, şuan Selin’in, hayatının ilk bölümünü izlediğinizde bütün sahnelerin çekim aşaması Fransa’da, gerçekleşmiştir. Selin, Türkiye, dönüşüyle beraber Karadeniz bölgeleri, İstanbul, arasında gel, gitler yaşanacaktır.