OLAYLARI HALKA RAPOR EDEN GAZETE

Category archive

GÜNDEM

“Başımız sağ olsun kaybettik, gömün gitsin” diyeceğimiz bir şehir inşa etmeye çalışıyoruz

GÜNDEM

Adını koymakta ve anmakta artık güçlük çekiyorum!.. 90 kuşağı ve çok çok öncesinin, göğsünü gere gere, ballandıra ballandıra, anlattığı ve dilinden düşüremediği kentin adıdır İznik!..
“Cennet İznik, Yeşil İznik, Masmavi İznik, Tarihi İznik, Kültür şehri İznik, Turizm cenneti İznik, Bakir İznik, Mitolojik İznik, Romalı İznik, Bizanslı İznik, Selçuklu İznik, Osmanlı İznik, Çinili İznik, vs…”

DEVAMINI OKU

İstanbul depremi eli kulağında! Uzmanlar: Bu tam bir felaket olabilir

GÜNDEM

Yarın 17 Ağustos depreminin 18’inci yıldönümü. Beklenen İstanbul depreminin eli kulağında. Uzmanlara göre büyük deprem kapıya dayandı. Kesin tarih verilemese de 2030 yılına kadar ortalama 7.2 büyüklüğünde bir deprem tehdidi altındayız. Prof. Dr. Celal Şengör’ün deyişiyle, “Türkiye’nin durumu deprem açısından bakıldığında tam bir felaket ve bu felaket geldiğinde Türkiye bağımsızlığını kaybedecek…”

DEVAMINI OKU

İznik Devlet Hastanesi otur sınıfta kaldın!

GÜNDEM

Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan, geçtiğimiz 11 Ağustos tarihinde yaptığı Erzincan ziyaretinde aynen şunları söylüyor. “Sağlık hizmetinde halkın memnuniyet oranı yüzde 70-75’lere çıktı.” İyi güzel de İznik’te bu oranı biz niye yakalayamıyoruz. İznik Devlet Hastanesinde vezne önünde muayene sırası almak isteyen vatandaşlar, masada yazılı doktor yok, yada izinde notu ile karşılaşıyor.

DEVAMINI OKU

1 2 3 228
Güncel Spor Haberleri sgk medyum
YUKARI GİT