OLAYLARI HALKA RAPOR EDEN GAZETE

Hain saldırı kınandı

GÜNDEM/SÜRMANŞET

Cumhuriyet Halk Partisi İznik ilçe örgütü, Artvin’de CHP lideri Kemal Kılıçtaroğlu’nun da aralarında olduğu konvoya yapılan terörist saldırıyı kınadı. Saldırıda Şehit düşen bir askere rahmet okunurken, yaralı askerlere de acil şifalar dilendi.
CHP ilçe yönetim kurulunun yanı sıra İstanbul-Maltepe ilçe örgütününde hazır bulunduğu basın toplantısında konuşan parti sözcüsü Asiye Çalışkan, “25.08.2016 tarihin de sayın genel başkanımız Kemal Kılıçtaroğlu’na yapılan haince saldırıyı Cumhuriyet Halk Partisi olarak şiddetle kınıyoruz. Saldırıda şehit olan askerimize Allah’tan rahmet yaralı askerlerimize acil şifalar diliyoruz” dedi.
Çalışkan şöyle devam etti: Bu saldırı ülke birliğimizi ve bütünlüğümüzü hedef almıştır. Sayın genel başkanımızın kısa bir süre önce yapmış olduğu teröre karşı iktidara her türlü desteği vermeye hazırız demesinden sonra bu menfur saldırının olması da manidardır. Yaratılmak istenen kaos ortamıdır. Bu ortama izin vermemek için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız.
Cumhuriyet Halk Partisi, ülkemizin kurucu felsefesini oluşturmuş, köklerini Kuva-i Milliye’den alan bir partidir. Zor günlerden geçtiğimiz şu günlerde üzerine düşen görevi de yerine getirecektir. Daha bugün Cizre’de hain bir saldırıya daha uğradık. Maalesef gündemimiz sürekli dolu ve ardından da canımızı yakan şehit şehit haberleri geliyor. En son haberlerde 70’in üstünde yaralı 8 şehidimiz vardı. Yaralılarımıza yaralılarımıza acil şifa, şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Toplum olarak çok yıpranıp yorulduk. Ülkemizin üstünde kara bulutlar hız aldı. Vatanımız ciddi tehdit altında. Biran önce gerekli önlemlerin hızla alınması gerekmektedir. Evlatlarımızı daha ne kadar feda edeceğiz. Bıçak kemiğe dayanmıştır. Hergün ölüm, hergün yaralı ülke, ülke olmaktan çıkmış durumda. Bu hain saldırıların biran önce bitmesi için herkes üzerine düşeni acilen yerine getirmelidir. Dünkü hain saldırıdan dolayı bizleri arayıp geçmiş olsun dileklerini ve üzüntülerini belirten kişi ve kurumlara da teşekkür ederiz” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

*

EN SON GÜNDEM

smok alien smokal85 ayak mantarı kredi hesaplama Akıllı Tahta Kek Kalıbı medyum Güncel Spor Haberleri
YUKARI GİT