OLAYLARI HALKA RAPOR EDEN GAZETE

“İnsan Doğası”na büyük alkış

KÜLTÜR - SANAT/SÜRMANŞET

“İnsan’ın doğası” adlı fotoğraf sunumu İznik’te gösterime girdi. İznik Kaymakamlığı Konferans salonun da gerçekleşen projeye kaymakam Ali Hamza Pehlivan ve belediye başkanı Osman Sargın destek verdi.
Bursa’lı Uluslararası fotoğraf sanatçıları Ahmet Çetintaş, Arif Miletli, Murat Yücel ve İznikli fotoğraf sanatçısı Meti Emre’nin İznik, Karadeniz ve Güneydoğu Anadolu’dan derlenen “İnsanın Doğası” temalı fotoğraf gösterimi büyük ilgi gördü.
Ustaların programına, İznik kaymakamı Ali Hamza Pehlivan, Jandarma komutanı yüzbaşı Fırat Toprak, Bursa Büyükşehir İlçe Koordinatörü Serkan Acar, Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Semerci, Sağlık Grup Başkanı Dr. Derya Deniz, Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürü Hüseyin Coşkun ve çok sayıda İznikli fotoğrafsever katıldı.
Sunumdan son derece keyif alan Pehlivan, “İznik’imiz fotoğraf cenneti. Fotoğraf sanatına ayrı bir değer katıyor. Fotoğraf sanatçılarına destekleyeceğiz” dedi.
Program, Neyzen Ahmet Ezgi’nin ney, Fatih Karakuş’un şiir dinletisi, Kazım Sargın’ın söyleşisi, Mehmet Dikici ve Mehmet Kaya’nın şarkıları ile zenginleştirilen gösteri büyük alkış aldı.
Fotoğraf sanatçıları Ahmet Çetintaş ve Arif Miletli, çekmiş oldukları İznik ponorama fotoğrafını kaymakam Ali Hamza Pehlivan’a hediye ettiler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

*

EN SON KÜLTÜR - SANAT

smok alien smokal85 ayak mantarı kredi hesaplama Akıllı Tahta Kek Kalıbı medyum Güncel Spor Haberleri
YUKARI GİT