OLAYLARI HALKA RAPOR EDEN GAZETE

iPhone 7 hem fiziksel hem de dokunmatik klavyeli mi olacak!

iPhone 7 hem fiziksel hem de dokunmatik klavyeli mi olacak!

TEKNOLOJİ

Uzun zamandır Dünyanın en popüler akıllı telefonu olan iPhone, şimdi de iPhone 7 modeli ile fark yaratıyor. iPhone 7 fiziksel klavyesi ile ön plana çıkarken aynı zamanda dokunmatik ekrana sahip olacak. iPhone 7 hakkında merak edilenler haberimizde..

Dünyanın en popüler akıllı telefonu uzun zaman iPhone. Her yıl gerek özellikleri gerekse skandallarıyla gündeme sıkça gelen iPhone, bu sefer başarılı bir konsept çalışmasıyla gündemde. Üstelik bu konsept çalışmasında BlackBerry’nin de parmağı olduğunu söylemeliyiz.

Bir dönem oldukça popüler olan klavyeli telefonlar, akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle eskisi kadar tercih edilmemeye başlanmıştı. Ardından yıllar sonra BlackBerry ile bu telefonlar tekrar gündemde. BlackBerry Priv modeli, geçtiğimiz ay duyurulmuş ve oldukça beğenilmişti.

Telefon, hem standart bir akıllı telefon görünümünde hem de fiziksel bir QWERTY klavyeye sahip. Bu durum kullanıcıların internette çok fazla yorum yapmasına sebep oldu. Tasarımcılar ise bu fırsatı hemen değerlendirmiş. Videoyu izledikten sonra bu konsepti beğenip beğenmediğinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Aşağıdaki videoda ve haberimizin içerisindeki görsellerden de görebileceğiniz gibi b için klavyeli bir konsept hazırlandı. Bu konsept bize kalırsa, şimdiye kadar yapılmış en başarılı örneklerden bir tanesi. Telefonun dokunmatik kullanışlılığını etkilemeden, kızaklı şekilde çıkan bir klavye, yazı yazmayı çok daha kolay hale getirebilir. Tabii bu çalışmanın bir konsept olduğunu unutmamakta fayda var. Ancak her zaman ufak bir ihtimal var. Belki Apple da bu konsepti çok beğenir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

*

EN SON TEKNOLOJİ

Placeholder

Kamera İç Özellik

Güvenlik sistemlerinin en yaygını olan kamera sistemlerinde genel olarak hep tüm sistemin
Placeholder

Oyun Oynayarak Mutlu Olmak

Hayatın tekdüzeliğini oynadığımız oyunlar ile gideririz, oyunların olmadığı hayat sıkıcıdır, başkalarıyla yarışmak,
smok alien smokal85 ayak mantarı kredi hesaplama Akıllı Tahta Kek Kalıbı medyum Güncel Spor Haberleri
YUKARI GİT