İzmir’den Dünya Piyasasına Yeni Nesil Beton Santralleri

GÜNDEM

Dragon Makina tarafından geliştirilen Yeni Nesil Beton Santraline ihtiyaç duyanlar için yeni nesil beton santralleri daha az maliyetli ve kısa sürede kurulumu sayesinde tercih edilir. Firma bu konuda üretim yapan tek firma olarak dünya çapında hizmet vermektedir. Mobil beton santrali fiyatı diğer santrallere oranla değişse de tek bir kez alınması daha az maliyetle tasarruf edilmesine imkan sağlar.

                Yeni Nesil Mobil Beton Santrali kurulumu daha hızlı olduğundan ve sabit santrallere oranla tek kişi tarafından kullanılması sayesinde daha yararlı olarak tercih edilebilir. Kurulumu yapıldıktan sonra istenildiğinde farklı alanlarda da taşınarak rahatça kullanılabilir. Enerji tasarrufu bakımından klasik santrallere oranla daha fazla enerji tasarrufu sağlayan bu santraller daha faydalı olmaktadır.

Beton santrali üretiminde yeni nesil beton santrali üretimi yaparak hazır beton üretimi yapmak isteyen firmalar için gerekli olan santralin satın alınması için seçenekler sunmaktadır. Beton santralleri klasik beton santrallerine göre daha kaliteli sonuçlar alınmasını sağlayacak daha rahat kullanım imkanı sağlayan santraller olarak firma tarafından üretilerek kurulumu da yapılmakta.

Mobil beton santrali hizmeti veren bir kuruluş olarak her zaman kaliteli sonuçlar verecek şekilde çalışmaları yürüten bir firmadır. Daha kısa sürede kurulumu olduğundan bu santraller daha kısa süre içinde kullanıma hazır hale gelir. Taşınabilir olması sayesinde istenildiğinde farklı alanlara taşınarak bu şekilde de rahatlıkla bu alanlarda kullanılabilir.  Servis imkanını yaygın olarak kullanmakta ve kısa sürede sorunlar giderilmekte.

Son teknolojiyi sektöre yansıtan Dragon Makina dört farklı  ürün modeli ile yeni nesil mobil beton santrallerini dragonmakina.com internet sitesinde, Ankara Showroom mağazasında ve fuarlarda sergilemektedir. Bunun yanı sıra firma üretim tesisinde stoktan teslim ürünlerinide incelemek mümkün.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

*