Son Dakika
23 Ocak 2017 Pazartesi

İznik Sağlık-Sen’de isim değişmedi

Dün İznik Devlet Hastanesi’nde yapılan Sağlık-Sen delege seçiminde sendika ilçe başkanı Aysel Benli yeniden delege seçildi.
Sağlıkta yetkili sendika Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı Sağlık-Sen, İznik’te yeni dönem ve yapılacak aralık ayı kongresi için delegeleri belirledi.

Dün İznik Devlet Hastanesi’nde yapılan Sağlık-Sen delege seçiminde sendika ilçe başkanı Aysel Benli yeniden delege seçildi.
Sağlıkta yetkili sendika Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı Sağlık-Sen, İznik’te yeni dönem ve yapılacak aralık ayı kongresi için delegeleri belirledi. Önceki gün İznik’te Devlet Hastanesi’nde yapılan delege seçimlerinde sandık kuruldu üyeler oylarını kullandı. Sağlık-Sen ilçe başkanı olan Aysel Benli, yeniden delege seçildi. Sağlık-Sen il başkanı Gökhan Yünkül, yeniden delege seçilen Aysel Benli’den sorunlar hakkında bilgi aldı. Yünkül ve Benli, hastane birimlerini tek tek ziyaret ederek sorunları dinlediler.
Verdikleri desteklerden ötürü tüm üyelerine teşekkür eden Benli, yeni dönem kazanımlar için daha çok çalışacaklarını, sağlık çalışanlarının sorunlarının il başkanlığı düzeyinde dinlendiği bir gün olduğunu ve verimli geçtiğini söyledi. Benli, Sağlık-Sen yöneticileri olarak Başhekim Aybars Alemdaroğlu’nun ilgisinden de memnun kaldıklarını dile getirdi.