İznikspor Emin Adımlarla İlerliyor

MANŞET/SPOR

15-izn-1-1

Süper Amatör ligi A grubunda mücadele eden yeşil-beyazlı İznikspor ligin onuncu haftasında kendi sahasında Karadeniz Güven spor’u ağırlarken aldığı üç puan ile ligde emin adımlarla yürümeğe devam ediyor.
İznik ilçe stadyumunda saat 14.00’da karşı karşıya gelen takımlardan İznikspor, Süper Amatör ligi onuncu haftasında yirmi puan ve avaraj ile ikinci sırada çıktığı mücadelede, rüzgarı da arkasına alarak ilk dakikadan itibaren sahadaki üstünlüğünü hissettirdi.

Karşılaşmanın onuncu dakikasında Emre Ertaş (4)’ın kafa gölü ile rahatlayan İznikspor, ilk yarı boyunca rakip kaleyi yaptığı ataklarla defalarca zorladı. Üç şutu da kale direklerinden dönen İznikspor ilk yarıyı 1-0 galip bitirdi.

Karşılaşmanın ikinci yarısında iki takımında yaptıkları ataklar sonuçsuz kalırken 90 dakika sonucunda aldığı üç puan ile puanını 23’e çıkaran İznikspor, ligdeki yerini sağlamlaştırarak yoluna devam ediyor.

 

İznikspor sahaya Murat Kurnaz (1), Şaban Demircan(2), Tugay Üner (3), Emra Ertaş (4), Hakan Varnalı (5), Gökhan Aşık (6), Hüseyin Alkış (16), Samet Çalışkan (8), Zafer Çakır (20), Fatih Şengül (10) ve Ali Çakın(11) ilk onbiri ile sahaya çıkarken, Karadeniz Güven spor ise karşılaşmaya Erdi Güleç (1), Serkan Yalçın(11), Gökhan Sevdiverdi(20), Adem Çaçan (42), Osman Çelik (92), Yavuz Özdemir (5), Tarık Öztürkoğlu (23), Emrah Akkayun (90), Tahsin Caner Ultay (52), Yağızhan Yaman (9) ve Şenol Kayıkçı(16) onbiri ile çıktı.

Maçın hakem kadrosu ise  Orta hakem Erhan Sönmez, yan hakemler Onur Tanrıverdi ve Alican Özşen’den oluştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

*