OLAYLARI HALKA RAPOR EDEN GAZETE

İZNİK’TE CİNAYET

GÜNDEM/MANŞET

İznik’in Süleymaniye köyünde bir hafta arayla baba ve oğluna kurşun yağdırarak bir kişini ölümüne ve bir kişinin de yaralanmasına neden olan katil zanlısı Murat Renda (30) her yerde aranıyor.

Süleymaniye köyünde yaşayan Murat Renda, Cemal Salım (33) ve Naci Salım (65) isimli baba oğul ile bilinmeyen bir nedenden dolayı husumet yaşamaya başladı. Geçtiğimiz hafta köy meydanında Murat Renda, Cemal Salım ile karşılaştı. Aralarında ki husumet nedeniyle silahına davranan Renda, Salım’a altı kurşun sıktı. Ağır yaralanan genç adam Bursa Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

Firar etmişti döndü babasını da vurdu

Cemal Salım’ı vurduktan sonra firar eden Murat Renda, saklandığı yerden çıkarak, bu akşam iftara yakın bir saatte köy meydanına indi. Ağır yaraladığı genç adamın babası Naci Salım’ı meydanda sıkıştıran Renda, silahı ile ona da ateş etti. Vücudunun çeşitli yerlerine kurşun isabet eden 60 yaşında ki Naci Salım, olay yerinde hayatını kaybetti. Katil zanlısı Murat Renda, olay yerinden kaçtı. Baba Salım’ın cansız bedeni İznik Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Jandarma, katil zanlısını her yerde arıyor.

ETİKETLER:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

*

EN SON GÜNDEM

smok alien smokal85 ayak mantarı kredi hesaplama Akıllı Tahta Kek Kalıbı medyum Güncel Spor Haberleri
YUKARI GİT