Kaliteli Dekoratif Taş Kaplama Firmaları

YAŞAM

Özellikle iş yeri sahipleri arasında taş kaplama duvarlar için sıklıkla tercih ediliyor. Çünkü farklı renkte ve şekildeki asimetrik görüntüsü sayesinde dekoratif taşlar, insanların dikkatini çekiyor ve kolay bir şekilde beğenisini kazanıyor. Teknolojinin gelişmesiyle beraber taş kaplama sanatı da ciddi anlamda gelişme gösterdi. Eğer siz de bu şekilde duvarlarınızı kaplatmak ve odanızın çok estetik bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız, aşırı derecede ücretler ödemenize gerek kalmıyor. Çünkü kültür taşı dediğimiz bu kaplama biçimi, her bütçeye uygun olarak yer alıyor.

Plakalar halinde üretilmekte olan kaplamalar kısa süre içerisinde hedeflenen odaya uygulanıyor ve sadece duvara yapışması bekleniyor. Oldukça estetik görünen bu taş kaplama ile ilgili fiyat bilgisini merak ediyorsanız, ortalama olarak metrekare başına 55 lira gibi bir fiyat düşünebilirsiniz.

Tabii ki piyasada bulunmakta olan ürünlerin kalitesine göre bahsetmiş olduğunuz bu fiyat aşağı veya yukarı oynama yapabilir. Fakat genel olarak 50 ile 60 lira arasında değişmektedir. Metrekare ağırlığı yaklaşık olarak 25 ile 30 kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Uygulanacak olan yüzeyin düz olması ve bu yüzeyi temizlenmiş olması, malzemenin sağlam bir şekilde duvara yapışması açısından oldukça önemlidir.

Dekoratif özellikleri ve kalitesiyle her geçen gün kullanımı artan taş kaplama ve benzeri uygulamaları uzun yıllardır kaliteli yapan firmalardan birisi olan AYGRUP müşterilerine hesaplı ve güvenli bir hizmet sunuyor. Siz de evinizde veya iş yerinizde dekorasyon tercihleriniz için uzun yıllardır faaliyette olan bu kaliteli firmayı tercih edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

*