OLAYLARI HALKA RAPOR EDEN GAZETE

Karadağlı Müşküle muhtarı ile polemik yaşadı

KÜLTÜR - SANAT/MAGAZİN

Seren Serengil ve Deniz Akkaya’nın Star tv’de sunduğu “Duymayan Kalmasın” adlı magazin programına konuk olan oyuncu Tamer Karadağlı ile İznik’in Müşküle köyü muhtarı Şemsettin Talan arasında polemik yaşandı. Programda İznik’te 2 yıl önceki motosiklet kazası gündeme geldi.
Programa telefon ile bağlanan Müşküle köyü muhtarı Şemsettin Talan, Karadağlı’nın yola döküldüğü iddia edilen zeytin yağı nedeni ile kaza yaptığı ve köylüleri suçladığı yönünde ki çıkan haberlere üzüldüklerini dile getirdi. Karadağlı ise “Ben kimseyi suçlamadım. O mevsim zeytin dönemi elbette toplanan zeytinlerden oluşan yağ tabakası o yola yayılmış. Burada bir ihmal var bu bir gerçek. Fakat köylüleri suçlamadım” dedi.

“HİÇ KAZA OLMADI SİZ KAZA YAPTINIZ”
Muhtar Talan, Karadağlı’nın zeytin yağı olayına katılmadığını söyleyerek, “Orada yağ değil çamur vardı. Bir kamyondan yada bir traktörden de akmış olabilir. Hiç kaza olmadı bir siz kaza yaptınız” deyince ortam gerildi. Karadağlı, “Ben sizden bir özür beklerdim. Bu tür ihmale karşı bundan sonra daha temkinli yaklaşacağınızı söylemenizi bekliyordum. Tamam ben sizden özür dilerim orada kaza yaptığım için” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

*

EN SON KÜLTÜR - SANAT

smok alien smokal85 ayak mantarı kredi hesaplama Akıllı Tahta Kek Kalıbı medyum Güncel Spor Haberleri
YUKARI GİT