Olayları Halka Rapor Eden Gazete


Kırşehir’de Deprem! 5.0 Şiddetindeki Deprem Ankara’dan da Hissedildi

GÜNDEM

Kırşehir’de 5.0 şiddetinde meydana gelen deprem büyük panik yaşattı. Kırşehir dışında Ankara’da da hissedilen deprem AFAD tarafından 5.0 şiddetinde açıklandı. Ankara deprem paniği yaşarken yakın yerleşim yerlerinde de deprem büyük ölçüde hissedildi. AFAD tarafından yapılan açıklamada Kırşehir depreminin merkez üssü Çiçekdağı olarak açıklandı.

Akşam 19.40 sıralarında Kırşehir’de yaşanan 5.0 şiddetinde yaşanan deprem Kırşehir’de olduğu gibi Ankara’da da hissedildi. Merkez üstü Çiçekdağı olan deprem AFAD tarafından 5.0 şiddetinde olduğu açıklandı.

Ankara’da deprem mi oldu?

Ankara’daki deprem kaç şiddetinde oldu? Ankara’nın Elmadağ ilçesinde Saat 19.26’da 5.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem çevre il ve ilçelerden de hissedildi. Türkiye’de yaşanan son depremleri haberimizden öğrenebilirsiniz.

Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü’nden alınan son bilgiye göre Saat 19.26’da Ankara’nın Elmadağ ilçesinde 5.4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem çevre il ve ilçelerden de hissedildi.

Kırşehir’de merkez üssü Çiçekdağı olan deprem de ilk belirlemelere göre can ve mal kaybı olmazken, Ankara’da da hissedilen deprem bölgede korkuya neden oldu.

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published.

*

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

sohbet iznik emlak bursa evden eve gss borç sorgulama iznik rehber
YUKARI ÇIK