OLAYLARI HALKA RAPOR EDEN GAZETE

Kırşehir’de Deprem! 5.0 Şiddetindeki Deprem Ankara’dan da Hissedildi

GÜNDEM

Kırşehir’de 5.0 şiddetinde meydana gelen deprem büyük panik yaşattı. Kırşehir dışında Ankara’da da hissedilen deprem AFAD tarafından 5.0 şiddetinde açıklandı. Ankara deprem paniği yaşarken yakın yerleşim yerlerinde de deprem büyük ölçüde hissedildi. AFAD tarafından yapılan açıklamada Kırşehir depreminin merkez üssü Çiçekdağı olarak açıklandı.

Akşam 19.40 sıralarında Kırşehir’de yaşanan 5.0 şiddetinde yaşanan deprem Kırşehir’de olduğu gibi Ankara’da da hissedildi. Merkez üstü Çiçekdağı olan deprem AFAD tarafından 5.0 şiddetinde olduğu açıklandı.

Ankara’da deprem mi oldu?

Ankara’daki deprem kaç şiddetinde oldu? Ankara’nın Elmadağ ilçesinde Saat 19.26’da 5.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem çevre il ve ilçelerden de hissedildi. Türkiye’de yaşanan son depremleri haberimizden öğrenebilirsiniz.

Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü’nden alınan son bilgiye göre Saat 19.26’da Ankara’nın Elmadağ ilçesinde 5.4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem çevre il ve ilçelerden de hissedildi.

Kırşehir’de merkez üssü Çiçekdağı olan deprem de ilk belirlemelere göre can ve mal kaybı olmazken, Ankara’da da hissedilen deprem bölgede korkuya neden oldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

*

EN SON GÜNDEM

smok alien smokal85 ayak mantarı kredi hesaplama Akıllı Tahta Kek Kalıbı medyum Güncel Spor Haberleri
YUKARI GİT