Köselik ilacı tedavisi

SAĞLIK

Köselik erkeklerde görülen sakal bölgesinde kıl oluşmaması ya da çok seyrek sakal çıkması olayına denir. Köse tedavisi tıbbın gelişmesi ile çeşitli şekillerde yapılabilir. Köselik çözümü için öncelikle köseliğin sebebi teşhis edilmelidir.

Köselik ilaçları işe yarıyor mu?

Köse ilacı kullanmadan önce yapılması gereken köseliğin sebebinin genetik mi yoksa hormon eksikliği olup olmadığı araştırılmalıdır. Yakın akrabalarda köselik sorunu varsa genetik olarak sakalınızın çıkmaması normaldir. Bu gibi durumlarda sakal ektirme, mezoterapi ve sakal çıkarıcı losyon gibi ilaç tedavisi yöntemleri uygulanmaktadır.

Köselik sebebi hormon eksikliğinden kaynaklanıyorsa öncelikle hormon testi yaptırılmalı ve gerekli tedavi için hormon takviyesi yapılmalıdır. Hormon ilaçları doktor tavsiyesi ile kullanıldıktan sonra yine sakallar çıkmayacaktır. Sakal serumu kullanımı ile sakal köklerini canlandırarak yeniden sakal çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Köselik sorunu yaşamadığınız halde sakallarınız seyrek olabilir. Sakalım seyrek, sakallarım çok ince tüy gibi diyorsanız yine bu durumda sakal serumu tedavisi işe yarayacaktır. Sakalların beslenmesi için yardımcı olan bu tür sarımsak yağı içeren serumlar sakal için faydalı olacaktır.

Sakal serumu kullanmak için herhangi bir yaş şartı yoktur. İnternet üzerinden resmi satış sitesine girerek telefon numaranızı bırakın. Ücretsiz olarak sipariş vererek kapıda ödemeli sakal serumu satın alın. İsterseniz kargo şubesinden de teslim alma imkânı olan siparişiniz gizli paket olarak gönderilir. Kargo takip numarası ile takip ederek satın alabilirsiniz.http://www.sakalcikarici.net/ isimli siteden siparişlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

*