OLAYLARI HALKA RAPOR EDEN GAZETE

Kovalamaca sonrası yakalandılar

MANŞET/YAŞAM

ÇANTA HIRSIZLARI BÖYLE YAKALANDI

Küçük yaştaki çocuklara hırsızlık yaptırdıkları iddia edilen şebeke üyeleri kullandıkları araç ile birlikte kıskıvrak yakalandı. Filmleri aratmayan kovalamaca İznik’te yaşandı.
Dün, İznik sahilinde bir çay bahçesinde oturan A.Y adlı kadının çantası çalındı. Çevredekiler, şüpheli gördükleri 16 KAM 51 plakalı aracı 155 polise ihbar etti.

KOVALAMACA BAŞLADI
Şüphelilerin de içerisinde olduğu 16 KAM 51 plakalı otomobil ile polis arasında Sahil caddesi üzerinde bir süre kovalamaca yaşandı. Golf Köy yakınlarında 3 polis otosu şüpheli aracı sıkıştırarak durdurdu.
Yapılan kontrollerin ardından polis, aracın sürücüsü H.S. (23) ile araç içerisinde bulunan Y.Ö. (24), S.E. (51), G.E. (40), K.E. (17) ve F.Ö. (9) emniyet müdürlüğüne götürüldü. Burada ifadeleri alınan şüphelilerin 9 yaşında ki F.Ö’ye hırsızlık yaptırdıkları anlaşıldı. İnegöl’den geldikleri tespit edilen şebeke üyelerinin geçtiğimiz 22 mayıs günü İznik’teki festival alanından Emine S. ile Türkan A’ya ait çantaları çalanların da aynı şebeke üyelerinin olduğu anlaşıldı. F.Ö. hariç 5 kişi savcılığa sevk edildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

*

EN SON MANŞET

smok alien smokal85 ayak mantarı kredi hesaplama Akıllı Tahta Kek Kalıbı medyum Güncel Spor Haberleri
YUKARI GİT