Olayları Halka Rapor Eden Gazete


LUMİA 850 özellikleri neler olacak?

TEKNOLOJİ

LUMİA 850 akıllı cep telefonlarının özellikleri neler olacak? LUMİA 850 renk seçenekleri hakkında hala net olarak bilgiler yok.

Microsoft’un Windows 10 Mobil atağı resmen başladı. Firma şimdiye kadar üç model duyurdu, dördüncüsü ise yolda. Lumia 950 ve Lumia 950 XL ile başlayan Windows 10 Mobil atağı şimdi Lumia 850 ile devam edecek. Orta-üst segment arasında konumlanan Lumia 850 modelinin oldukça şık göründüğünü belirtmek istiyoruz.

 

Sızıntının kaynağı yine popüler Twitter kullanıcısı olan @evleaks. Twitter üzerinden yayınlanan bu görselde Lumia 850’nin ön ve arka yüzeyi açıkça görünmekte. Cihazda 5.7 inç büyüklüğünde bir ekran bulunuyor. Bu ekranın çözünürlüğü Full HD yani 1080 x 1920 piksel, keskinlik değeri ise 386 PPI olacak. Snapdragon 617 yongasından güç alacak olan Lumia 850, 8 çekirdekli işlemcisi ve Adreno 405 GPU ile günlük işlerin ötesinde bir performans vaad ediyor. Cihaz şık demiştik, bu şıklığı 6.92 mm kalınlığa borçlu.

 

Bu cihaz, Windows 10 Mobil işletim sistemi deneyimini, Lumia 950 ailesine göre nispeten daha uygun fiyatla sunacak. Dolayısıyla fiyatının 500 Doları aşmaması bekleniyor. Bu görselin, daha önce yayınlanan çizimlerle paralellik gösterdiğini de belirtelim

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published.

*

DİĞER TEKNOLOJİ HABERLERİ

Placeholder

Kamera İç Özellik

Güvenlik sistemlerinin en yaygını olan kamera sistemlerinde genel olarak hep tüm sistemin
Placeholder

Oyun Oynayarak Mutlu Olmak

Hayatın tekdüzeliğini oynadığımız oyunlar ile gideririz, oyunların olmadığı hayat sıkıcıdır, başkalarıyla yarışmak,
iznik emlak
YUKARI ÇIK