Son Dakika
26 Ekim 2016 Çarşamba

Merve hayır dualarınızı bekliyor

İznik’te Kurban Bayramı’nın 1’inci günü meydana gelen trafik kazasında ağır yaralanan Merve Nur Zeytin (15) bugün hayatını kaybettiği yönündeki haberin doğru olmadığı ailesi tarafından teyid edilmiştir.

nur-nur

İznik’te Kurban Bayramı’nın 1’inci günü meydana gelen trafik kazasında ağır yaralanan Merve Nur Zeytin (15) bugün hayatını kaybettiği yönündeki haberlerin doğru olmadığı ailesi tarafından teyit edilmiştir. Ailesi ve Okurlarımızdan özür diler, Merve Nur’un biran önce sağlığına kavuşmasını Cenab-ı Haktan niyaz ediyoruz. Tüm İznik halkını Merve Nur’a dua etmesi için çağrıda bulunuyoruz. Hayat dolu küçük Merve Nur’un dualarınıza ihtiyacı var.

Acılı Babadan Dua Çağrısı

Geçtiğimiz günlerde geçirdiği bir trafik kazasında ağır yaralanan Merve Nur Zeytin’in babası Hakan Zeytin, dost, arkadaş ve sevenlerinden şu an Şevket Yılmaz Devlet hastanesinde yaşam savaşı veren Merve Nur için dua çağrısında bulundu. Doktorların ellerinden gelen tüm gayretleri gösterdiğini ifade eden acılı baba, biricik yavrusunun tekrar hayata dönmesi için tüm anne, baba ve sevenlerinin dua etmelerini, Yüce Allah’ın takdiri ile Merve Nur’un tekrar hayata döneceğine inandığını ifade etti.