Son Dakika
24 Ekim 2016 Pazartesi

Meryem Uzerli ile Murat Yıldırım Arasında Yeni Dizi Krizi mi Çıktı?

Murat Yıldırım yeni dizi partneri Meryem Uzerli hakkında çıkan kriz iddialarına yanıt vererek rol arkadaşı Meryem Uzerli ile aralarında sorun olmadığını söyledi.

Meryem Uzerli ile Murat Yıldırım Arasında Yeni Dizi Krizi mi Çıktı?

Murat Yıldırım yeni dizi partneri Meryem Uzerli hakkında çıkan kriz iddialarına yanıt vererek yeni sezonda başlayacak dizide beraber rol alacakları Meryem Uzerli ile aralarında sorun olmadığını söyledi. Yeni sezonun iddialı dizileri arasında gösterilen Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım’ın baş rollerinde olacağı yeni dizi projesi hakkında kriz iddiaları çıkmıştı. Dizinin tanıtım çekimlerine katılmadığı belirtilen Meryem Uzerli ile rol arkadaşı Murat Yıldırım’ın aralarının bozuk olduğu iddia edilirken başarılı oyuncu Murat Yıldırım bu iddialara cevap verdi.

Geçen hafta yeni dizisinin tanıtım filmi için kamera karşısına geçen Murat Yıldırım’ın, Meryem Uzerli sorun çıkardığı için tek başına çekim yaptığı öne sürülmüştü.

Önceki gün Rumelihisarı’ndaki Nezih’te arkadaşlarıyla kahvaltı yaparken görüntülenen Yıldırım, konuya açıklık getirdi.

MERYEM UZERLİ İLE PROBLEMİM YOK

Oyuncu Murat Yıldırım, “Meryem’le bir problem yok. O çekimlerini başka gün yapmıştı. Bütün sezon birlikte oynayacağız, neden tanıtımı ayrı çekmek istesin ki?” dedi.

Yıldırım, dizinin ne zaman başlayacağı sorusuna da “Bilmiyoruz henüz. Bunlar hemen belirlenecek şeyler değil. Tahminimce kasım gibi çekimlere başlarız” yanıtını verdi.