Nadir Sarıbacak konuşması yayınlanmadı!

MAGAZİN

Nadir Sarıbacak konuşmasının yayınlanmaması üzerine tepkiler yağdırıldı, Nadir Sarıbacak nasıl bir konuşma yaptı da yayınlanmadı?

A Haber’in canlı yayınladığı törende Nadir Sarıbacak, Sarmaşık filmindeki rolüyle en iyi erkek oyuncu ödülünü kazanarak Altın Portakal’ın sahibi oldu. Oyuncu teşekkür konuşmasında “Belki bir duble rakı ya da bir demlik çay. Muhabbet kurtaracak bizim dertlerimizi” ifadelerini kullandı. Bu sırada salonun dışarından görüntüsü verilmeye başlandı.
SARIBACAK’IN YAYINLANMAYAN KONUŞMALARI

52’nci Uluslararası Antalya Film Festivali’nde Sarmaşık filmindeki rolüyle En İyi Erkek Oyuncu ödülüne uzanan Nadir Sarıbacak’ın bir kısmı canlı yayına yansımayan ödül konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“Bir 60 saniyenizi alacağım. Tolga (Karaçelik) sağol böyle bir rolü bana teklif ettiğin için. Bütün ekibe, jüri üyelerine teşekkür ediyorum. Sağolun. Çok kısa bir hasbihal etmek istiyorum. Çok kısa, 30 saniye. Memlekette ilgili dertlerim var. Bu filmden de hareketle çok güzel arkadaşlarım var. Farklı dinden, dilden, ırktan, meşrepten, mezhepten. Hepsini aşk derecesinde seviyorum. Bizi ancak kardeşlik ve muhabbetin kurtaracağına inanıyorum. Muhabbet gerçekten. Belki bir duble rakıyla ya da bir demlik çay. Sadece muhabbet etmek kurtaracak bizim dertlerimizi. Buna inanıyorum. Çünkü vücudun organları gibiyiz. Kulağın ağza, elin ayağa nasıl muhalif olmayacağına göre bizi kesildiği zaman bütün vücut acıyacağına göre kader bağımız var memlekette. Bütün kardeşlerimi seviyorum ve onların destlerimizi kurtaracağımıza inanıyorum. Her duygudan düşünceden, ortak birlik. Çok teşekkür ediyorum sağ olun.”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

*