OLAYLARI HALKA RAPOR EDEN GAZETE

Öğretmen evi yenileniyor

SÜRMANŞET/YAŞAM

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın Öğretmenler gününde öğretmenlere verdiği sözü tuttu. Yıllardır Öğretmenlere hizmet veren Öğretmen evi yeni yüzüne kavuşması için gerekli desteği verdi.

İznik Kaymakamı Ali Hamza Pehlivan, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Fırat Toprak, İznik Belediye Başkanı Osman Sargın ile birlikte Öğretmen evindeki çalışmaları yerinde incelerken, çalışmalar hakkında Öğretmen Evi Müdürü İsmail Aktaş’tan bilgi aldılar.

20 Yıldır öğretmenlere hizmet veren bu kurum ihtiyaca cevap vermekte yetersiz kalıyordu. Bunun üzerine bir çalışma başlatan Öğretmenevi Müdürü İsmail Aktaş’ın girişim ve çabaları ile Öğretmen evi baştan sona yenilenerek hizmet akışına hazırlanıyor. Aktaş, yenileme çalışmalarına destek veren herkese teşekkür etti.

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın yaptığı açıklama da “İlçemizde yüzlerce Öğretmenimiz mevcut. Bizlerin bugünlere gelmesine ve genç nesillerin eğitimli olmalarına vesile olan öğretmenlerimizi güzel bir lokale kavuşması ve misafirlerini ağırlamak için gerekli desteği sağlamaktayız. Onlar her zaman herşeyin en iyisi ve en güzeline layıktır. 12 kişilik misafirhane, Lokal, Bilgisayar,Dinlenme ve kitap okuma bölümlerinden oluşmakta. Bu gün burada görüyoruz ki çalışmalar hızlı bir şekilde devam ediyor. Yeni yüze ve çehreye kavuşan Öğretmen evi önümüzdeki günlerde hizmete girecektir. Tüm Öğretmenlerimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

*

EN SON SÜRMANŞET

Dilekler gerçek oldu

Projenin yöneticiliğini yapan Çocuklar Hepimizin Eğitim ve Öğretimi Destekleme Derneği, “Bir Dilek

Sargın gençlerle buluştu

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın mahalle ziyaretleri kapsamında geçtiğimiz akşam Boyalıca Mahallesinde
smok alien smokal85 ayak mantarı kredi hesaplama Akıllı Tahta Kek Kalıbı medyum Güncel Spor Haberleri
YUKARI GİT