One Watch kod adlı akıllı saat modelleri geliyor

TEKNOLOJİ

One Watch akıllı saat modelleri kısa bir süre içerisinde gelecek olduğunu vurguladı, One Watch modellerinin tasarımı Apple çalıntısı olur büyük ihtimal.

Teknolojinin dev ismi HTC yeni akıllı saat modeli ile gündemde. IFA 2015 tarihinden beri HTC’nin akıllı saat üretimi ile ilgili olarak bir çok iddia ortaya atılmıştı. Bu sefer ise iddiaları ile teknoloji gündemini değiştiren ve çoğu sefer haklı çıkan popüler Twitter hesabı @evleaks. HTC One Watch ile ilgili olarak iddialar ise haberimizin devamında yer almakta.

Şubat 2016’da Tanıtılacak

HTC’nin çalışmalara başladığını iddia eden @evleaks, bunun için tarih bile belitti. 22-25 Şubat 2016 tarihinde resmi olarak tanıtımının yapılacağını iddia eden @evleaks, HTC One Watch ile ilgili olarak tasarım iddialarında da bulundu. Bu iddialara göre yeni HTC One Watch yuvarlak bir ekrana sahip olacak.

HTC’nin akıllı saati olacak One Watch için yüksek ekran çözünürlük kalitesine sahip olacağını iddia eden @evleaks, 360 x 360 piksel ekran çözünürlüğüne sahip yuvarlak bir ekrandan söz etti.

HTC One Watch Fiyatı

@evleaks, HTC One Watch ile ilgili olarak ise herhangi bir fiyat tahmininde bulunmadı. Fakat verdiği tarih çok yakın bir zaman olduğundan teknoloji severler bu tarihe gözlerini dikti. Şubat 2016’da konu ileilgili açıklama yapılıp yapılmayacağı merakla beklenilmekte.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

*