Olayları Halka Rapor Eden Gazete


Samsung Galaxy S7 özellikleri sızdırıldı

TEKNOLOJİ

Samsung Galaxy S7 sonunda yeni nesil özellikleri sızdırıldı, Samsung Galaxy S7 modellerinde neler var ve Samsung Galaxy S7 fiyatı ne kadar?

Akıllı telefon sektörünün merakla beklenen yeni yıldızı Galaxy S7 hakkında şu sıralar çok sayıda iddia basına sızıyor. Telefonun gövde yapısı, içerisindeki işlemci, muhtemel ekran teknolojileri derken elimizde çok sayıda bilgi var. Ancak telefonun çıkış tarihi konusunda net bir bilgiye sahip değiliz. China Mobile bu duruma son verdi. Cihazın 2016 yılının ilk çeyreğinde duyurulacağını zaten tahmin etmek mümkündü. Samsung yine geleneği bozmayacak gibi duruyor.

Tarihler Şubat ve Mart aylarını işaret ediyor

Çin’in en büyük GSM operatörü olan China Mobile’ın bir basın etkinliğinde çekilen fotoğraf Weibo’da paylaşıldı. Weibo, Çin’in en büyük sosyal ağı dolayısıyla buradaki paylaşımlar Facebook ve Twitter kadar çabuk yayılmıyor.

Çekilen ekran görüntüsünde işaret edilen tarih 2016 yılının ilk çeyreğini gösteriyor. China Mobile’ın iddiasına göre Samsung Galaxy S7, Şubat 2016’da duyurulacak, Mart 2016’da ise cihaz satışa çıkacak. Bu tarihler sadece Çin’e özel olmayacak yani Mart 2016’da Samsung Galaxy S7’nin satışa çıkması artık resmiyete yakın şekilde bekleniyor. Ayrıca Galaxy S7’nin Edge versiyonunun da geleceği ayrıca belirtiliyor.

Geçtiğimiz yıllar ile kıyaslayacak olursak Galaxy S7’nin daha erken satışa çıkacağını görüyoruz. Firma hep ilk çeyrekte Galaxy serisinin yeni üyelerini duyuruyordu ancak satış tarihi yılın ikinci çeyreğine sarkıyordu. Samsung bu sefer yaz aylarına sarkmadan yeni modeli satışa çıkaracak.

ETİKET:

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published.

*

DİĞER TEKNOLOJİ HABERLERİ

Placeholder

Kamera İç Özellik

Güvenlik sistemlerinin en yaygını olan kamera sistemlerinde genel olarak hep tüm sistemin
Placeholder

Oyun Oynayarak Mutlu Olmak

Hayatın tekdüzeliğini oynadığımız oyunlar ile gideririz, oyunların olmadığı hayat sıkıcıdır, başkalarıyla yarışmak,
iznik emlak
YUKARI ÇIK