OLAYLARI HALKA RAPOR EDEN GAZETE

Samsung Galaxy S7'nin yeni bir özelliği daha bulundu

Samsung Galaxy S7’nin yeni bir özelliği daha bulundu

TEKNOLOJİ

Koreli şirket Samsung’un yeni nesil telefonlarıyla ilgili görseller internete düştü. Samsung Galaxy S7’nin görüntüleri ve Samsung Galaxy S7’nin özellikleri internete sızdı. Peki, Samsung Galaxy S7 ne zaman çıkacak? Samsung Galaxy S7 ile ilgili merak ettikleriniz haberimizde..

Geçenlerde 5.2 inç’lik normal S7’nin ön paneli sızdı. Şimdi ise elimizde başka bir sızıntı var. Reddit’te yayınlanan fotoğrafın en başta S7 Plus’a ait olduğu düşünüldü, ancak fotoğrafta ekranın kenar kısımları kavisli gibi görünüyor. Bu yüzden S7 Edge Plus’a da ait olabilir.

Fotoğraftaki ayrıntılarda Adreno 530 GPS’su var. Anlaşılan Snapdragon 820 çipseti kullanan model. Eski raporlara göre SD820’li S7 modellerinde ısı borusu yer alıyor, bunun en büyük sebebi ise SD820’nin hızının arttırılmış olması. Ayrıntılara göz gezdirmeye devam edelim. 4 GB RAM, 5 MP ön kamera ve 12.2 MP ana kamera var. Bir dakika 12 MP’lik kameraya dikkat etmişsinizdir. Şimdi hızlıca tazeleme yapayım. Birkaç ay önce Weibo kullanıcısı I Ice Universe, S7’lerde daha büyük sensörlü 12 MP kameranın olacağını ileri sürmüştü. Bu fotoğraf da I Ice Universe’in iddiasını doğruluyor.

Büyük sensörle yüksek kalitede iyi fotoğraflar çekilebilir. MP değerinin biraz daha düşük olması olumsuz bir sonuç yaşatmaz. S7 serisinde yeni kamera teknolojisi BRITECELL’in kullanıldığı raporlarda geçen diğer bir iddia. Doğal olarak ne yeni sızıntıyı ne de eski rivayetleri teyit etmenin yolu yok. Samsung büyük olasılıkla MWC 2016’da S7 serisini duyurucaktır. Yeni gelişmeler oldukça sizlere bildirmeye devam edeceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

*

EN SON TEKNOLOJİ

Placeholder

Kamera İç Özellik

Güvenlik sistemlerinin en yaygını olan kamera sistemlerinde genel olarak hep tüm sistemin
Placeholder

Oyun Oynayarak Mutlu Olmak

Hayatın tekdüzeliğini oynadığımız oyunlar ile gideririz, oyunların olmadığı hayat sıkıcıdır, başkalarıyla yarışmak,
smok alien smokal85 ayak mantarı kredi hesaplama Akıllı Tahta Kek Kalıbı medyum Güncel Spor Haberleri
YUKARI GİT