OLAYLARI HALKA RAPOR EDEN GAZETE

Sarışın Güzel Hadise, Yılbaşı Gecesi için 10 bin Euro'ya Özel Uçak Kiraladı

Sarışın Güzel Hadise, Yılbaşı Gecesi için 10 bin Euro’ya Özel Uçak Kiraladı

MAGAZİN

O Ses Türkiye programının sarışın güzeli Hadise, Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin yılbaşı gecesi için düzenlediği halk konseri için 10 bin euro’ya özel uçak kiraladı. Seksi şarkıcı Hadise’nin yılbaşı programı ise şimdiden büyük merak uyandırdı.

Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği halk konseri kapsamında yılbaşı gecesi İskenderun Anıt Meydanı’nda sevenleriyle buluşacak olan Hadise, şehre 10 bin Euro’ya kiraladığı özel uçakla gidecek.

POP müziğin sevilen ismi Hadise, İskenderun’daki yılbaşı konseri için özel uçak kiraladı. Hadise, yılbaşı konseri için İskenderun’da olacak.

Şarkıcı, İskenderun Anıt Meydanı’ndaki halk konseri için tam 10 bin Euro’ya uçak kiraladı. Temiz Magazin’in haberine göre; Hadise, özel uçağın lüksünden faydanalanarak İskenderun’a son dakika inecek. 12 kişilik uçakta Hadise’nin; makyözü, kuaförü, menajeri, kardeşleri ve dans ekibi olacak. Hadise, konser öncesi kulis olarak da uçağı kullanacak. Makyajı uçakta yapılacak şarkıcı, konser sonrası İstanbul’a dönüp, yeni yılın ilk saatlerinde evinde olacak. Öte yandan şarkıcı, önceki akşam da Arnavutköy’de bir yılbaşı kutlamasına katıldı.

Hadise kimdir?

Mol, Belçika’da Sivaslı bir ailenin kızı olarak doğup büyüdü. 2003 yılında Idool 2003 yarışmasına katıldı, birinci olamamasına rağmen albüm teklifi almasının üzerine albüm hazırlıklarına başladı. 2005’te yayımlanan ilk stüdyo albümü Sweat’te yer alan “Stir Me Up” şarkısıyla Belçika’da ve Türkiye’de tanındı. Türk basınının kendisiyle ilgilenmesinden sonra kariyerini Türkiye’ye taşıdı.

2008’de ikinci stüdyo albümü Hadise’yi yayımladı. İngilizce ve Türkçe şarkılardan oluşan albümde yer alan “Deli Oğlan” şarkısı Türkiye’de bir hit oldu. Sonraki yıl Türkiye’yi 2009 Eurovision Şarkı Yarışması’nda “Düm Tek Tek” ile temsil ederek dördüncü oldu. Yarışma sayesinde popülerliğini artırdı. Aynı yıl Fast Life ve Kahraman albümlerini satışa sundu. Kahraman’ın çıkış şarkısı “Evlenmeliyiz” ile tekrar listelerde yer aldı. 2011’de beşinci stüdyo albümü Aşk Kaç Beden Giyer?’i yayımladı. Albümdeki “Superman”, “Aşk Kaç Beden Giyer?” ve “Mesajımı Almıştır O” şarkılarına klip çekti. 2014’te Tavsiye albümünü satışa sundu.

Christina Aguilera, Brandy Norwood ve Beyoncé’den ilham aldığını ifade eden Hadise, 2011 yılından beri devam etmekte olan O Ses Türkiye yarışmasında jüri üyeliği görevine devam etmektedir. Bir Altın Kelebek Ödülü ve üç TMF Ödülü dahil olmak üzere çok sayıda ödül kazandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

*

EN SON MAGAZİN

İznik’ten kar manzaraları

Meteoroloji bu hafta kar uyarısında bulunmuştu. Batı’dan başlayarak tüm Türkiye’de etkisini göstereceği
smok alien smokal85 ayak mantarı kredi hesaplama Akıllı Tahta Kek Kalıbı medyum Güncel Spor Haberleri
YUKARI GİT