OLAYLARI HALKA RAPOR EDEN GAZETE

Saruhan Hünel iddialara yanıt verdi

MAGAZİN

Saruhan Hünel kendisi hakkında çıkan onlarca iddiaya yanıt verdi, verdi vermesine ancak dikkat çeken detaylarda vardı.

“Basın açıklamamda özellikle yazdığım şeyler onun dostları tarafından üzerleri çizilerek hatta tamamen silinerek basında yer aldı. Bir insan bu kadar reklam yaparak, bu kadar kendini kötü ve mağdur durumda göstererek beni nasıl kötülüyor benim aklım almıyor.”

“Bana kendisi iyi yerlerde olan, tanınan kadınların yerinde olmak istediğini söyledi.” diyen Hünel, ilerleyen günlerde kitabı çıkacak olan Edda Sönmez’in kendisini reklam amaçlı kullandığını iddia etti.

“6 aydır benden sözde 5 defa dayak yemiş bir insan bunları belgelemiş ve birden bu belgeleri kullanıp her yerde benim haberlerimi yapıp mağdur olmuş, üstüne sessiz kadınların kahramanı olarak ortaya çıkmış. Peki, neden 5. kez dayak yiyip de 6 gün sonra gidiyor ve evine uzak olan bir hastaneden darp raporu alıyor? Gözüne bir şey olmadığı halde hatta raporda bile gözüyle ilgili herhangi bir şey yazmazken neden mor gözlü fotoğraflarını yayınladı? Algı yaratmak için raporda olmadığı halde sözde morarmış gözünün fotoğraflarını verdi basına. Yürürken düşüp omzunuz morarsa bile gidip ben eşimden veya sevgilimden dayak yedim diye rapor alabiliyorsunuz hastaneden, kötü niyetli insanlar bunu böyle kullanıyor” diyen oyuncu, Sönmez’le basına yansıyan yazışmalarıyla ilgili de “O yazışmalarla oynanmış. Ben zaten bu konuşmanın geçmişini istedim.” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

*

EN SON MAGAZİN

İznik’ten kar manzaraları

Meteoroloji bu hafta kar uyarısında bulunmuştu. Batı’dan başlayarak tüm Türkiye’de etkisini göstereceği
smok alien smokal85 ayak mantarı kredi hesaplama Akıllı Tahta Kek Kalıbı medyum Güncel Spor Haberleri
YUKARI GİT