OLAYLARI HALKA RAPOR EDEN GAZETE

Şehidin 2 Aylık Hamile Eşi Gözyaşlarını Tutamadı

GÜNDEM/SİYASET

Diyarbakır ‘da terör örgütü PKK’ya yönelik operasyonda şehit düşen Piyade Uzman Çavuş için Kocatepe Camii’nde cenaze namazı kılındı. Top arabası geçerken şehidin eşi gözyaşlarını tutamadı.

Diyarbakır’ın Sur ilçesinde terör örgütü PKK’ya yönelik operasyonda şehit olan Piyade Uzman Çavuş Selçuk Paker için Kocatepe Camii’nde cenaze namazı kılındı. Top arabasının geçişi sırasında Şehit Paker’in iki aylık hamile eşi Sedef Paker ve anne Sevgi Paker gözyaşlarına hakim olamadı.

KESKİN NİŞANCI SİLAHIYLA VURULMUŞTU

Diyarbakır’ın Sur ilçesinde terör örgütü PKK’ya yönelik operasyonda keskin nişancı silahı Kanas ile vurulan ve kaldırıldığı Diyarbakır Asker Hastanesi’nde hayatını kaybeden şehit Piyade Uzman Çavuş Selçuk Paker için Kocatepe Camii’nde cenaze namazı kılındı ve askeri tören düzenlendi.

sehidin-2-aylik-hamile-esi-gozyaslarini-tutamadi-8115827_6491_m

GENELKURMAY 2. BAŞKANI DA CENAZEDEYDİ

İkindi namazını müteakip kılınan cenaze namazına TBMM Başkanı İsmail Kahraman, CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, Genelkurmay 2’nci Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kuvvet Komutanları ve Şehit Uzman Çavuş Paker’in ailesi ve hamile eşi ile çok sayıda vatandaş katıldı.

ASKER SELAMI İLE UĞURLADI

İkindi namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından Şehit Paker’in naaşı omuzlarda bir süre taşındıktan sonra top arabasına konuldu. Top arabasının geçişi sırasında Şehit Paker’in 2 aylık hamile eşi Sedef Paker ve anne Sevgi Paker gözyaşlarına hakim olamadı. Cenaze arabasının geçişi sırasında şehidin kardeşi Sertaç Paker asker selamı dururken, anne Sevgi Paker ise el sallayarak uğurladı.

POLİSLE BİR GRUP ARASINDA TARTIŞMA YAŞANDI

Cenaze namazından önce polis ekipleri ile bir grup arasında tartışma yaşandı. Şehit Uzman Çavuş Paker Kocatepe Camii’ndeki törenin ardından Cebeci Askeri Şehitliği’nde toprağa verildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

*

EN SON GÜNDEM

smok alien smokal85 ayak mantarı kredi hesaplama Akıllı Tahta Kek Kalıbı medyum Güncel Spor Haberleri
YUKARI GİT