OLAYLARI HALKA RAPOR EDEN GAZETE

Category archive

SİYASET

AKP’de ilk çekilen Torun’du dün ve bugün de istifalar peş peşe geldi

SİYASET

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan son dönemde yaptığı açıklamalarda AKP teşkilatını eleştirmiş ve “Yorulan çekilsin” demişti. İşte bu açıklamanın ardından AK Parti’de peş peşe istifalar gelmeye başladı.

DEVAMINI OKU

MHP İznik teşkilatı kongre yaptı. Çetin güven tazeledi

SİYASET

Milliyetçi Hareket Partisi, İznik ilçe teşkilatı 10. olağan kongresini yaptı. Genel Kurul da MHP İlçe Başkanı Hüseyin Çetin’in listesi yer aldı. Delegelerin güven oyu verdiği Hüseyin Çetin, yeniden MHP İznik İlçe Başkanlığı görevine getirildi.

DEVAMINI OKU

CHP İznik Kadın Kolları: her şey bitti nikahı kimin kıyacağı tartışılıyor

SİYASET

Cumhuriyet Halk Partisi İznik Kadın Kolları, Müftülüklere verilen nikah kıyma yetkisi hakkında basın açıklaması yaptı. CHP İznik Kadın Kolları Başkanı Hamide Hander, “Türkiye’nin gündeminde çok acil çözümlenmesi gereken sorunlar var iken, İç ve dış borçların trilyon dolarlara yaklaştığı, işsizliğin- aşsızlığın had safhaya ulaştığı, her dört gençten 1’inin işsiz olduğu, terörün her gün yüreklerimizi kasıp kavurduğu, basının ve bilimin dört duvar arasına hapsedildiği bir süreçte; yapılacak hiçbir iş kalmamış gibi, iktidar yine nikâhı kimin kıyacağı ile uğraşmaya başladı.

DEVAMINI OKU

1 2 3 71
Güncel Spor Haberleri sgk medyum
YUKARI GİT