TAG Heuer Connected akıllı saat modelleri satış rekorları kırdı!

TEKNOLOJİ

TAG Heuer Connected akıllı saat modellerinde satış üzerine satış rekorları kırıldığı bildirildi, TAG Heuer Connected saat rekor kıracak.

Bloomberg’in haberine göre saati satan bayiler şimdiden beklenenin iki katından fazla sipariş vermeye başladı. Bayilerin haftada yaklaşık 2000 adet sattığını iddia ediliyor. Dünya genelindeki bayilerin verdiği siparişler şimdiden 100.000’e ulaştı ve bu sayı bir dahaki sevkiyatta artabilir. Bu oldukça önemli bir gelişme çünkü gayet uygun fiyatlı olan Samsung Gear S2, makul fiyatına rağmen yaklaşık 200.000 satıştan sonra pek bir ilerleme sergileyememişti.

Tabii Apple tarafını saymadan bu bilgileri söylüyoruz. Apple Watch, Nisan ayından bu yana 7 milyondan fazla satmayı başardı.
TAG Heuer Connected, 1.6 GHz hızında çift çekirdekli Intel işlemci kullanılıyor. Suya dayanıklılığı ile dikkat çeken saatin üzerinde 1.5 inç büyüklüğünde dairesel bir ekran bulunuyor. Saat bu ekranda 360 x 360 piksel çözünürlük sunuyor. 1 GB RAM, 4 GB depolama alanı, Bluetooth, Wi-fi ve 410 mAh kapasiteli batarya, cihazın diğer özelliklerinden. Saatin bu kadar ilgi görmesinden sonra 2016 yılında yeni versiyonunun çıkması bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

*