OLAYLARI HALKA RAPOR EDEN GAZETE

Tarlada traktör devrildi bir kişi hayatını kaybetti

YAŞAM

Orhangazi’ye bağlı Karsak Mahallesi’nde kendisine ait traktör ile zeytinliğe çalışmak için gitmek isteyen genç bir adam traktörün devrilmesi sonucu altında kalarak hayatını kaybetti. Acı haberi alan gencin anne ve babası olay yerinde sinir krizleri geçirdi.

Olay Orhangazi’ye bağlı Karsak Mahallesi’nde bir zeytinlikte meydana geldi. Alınan bilgilere göre aslen Karsaklı olan ve Bursa’da bir fabrikada çalışan Murat Yavuz (28) tatil gününde Karsak mahallesinde bulunan kendilerine ait zeytinliğe çalışmak için geldi. Murat Yavuz kendilerine ait 16 KD 112 plakalı traktörle zeytinliğe gitmek için yola çıktı. Karsak mahallesi altındaki bir bölgede zeytinliğe giriş yaparken bir anda kontroldan çıkan traktör devrildi ve Murat Yavuz traktörün altında kaldı. Bir başka zeytinlikteki vatandaş tarafından farkedilen kaza sonrasında olay yerine 112 Acil Servis ambulansı çağrıldı. Sağlık ekipleri olay yerine vardıklarında gencin hayatını kaybettiğini tespit etti. Murat Yavuz’un cesedi bir başka traktörün devrilen traktörü kaldırması sonrasında çıkarıldı.

ANNE VE BABASI SİNİR KRİZLERİ GEÇİRDİ

Olay sonrasında oğullarının kaza haberini alan Murat Yavuz’un babası Hüseyin ve annesi Nalan Yavuz zeytinliğe geldi. Acı tablo karşısında anne ve baba sinir krizleri geçirirken, traktör altında feci şekilde can veren Murat Yavuz’un cesedi Cumhuriyet Savcısının incelemesinin ardından Orhangazi Devlet Hastanesi Morguna kaldırıldı. Genç adamın cesedi daha sonra buradaki incelemenin ardından kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Bursa Adli Tıp Kurumu’na sevkedildi. Savcılık kaza ile ilgili soruşturma başlattı.

ETİKETLER:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

*

EN SON YAŞAM

smok alien smokal85 ayak mantarı kredi hesaplama Akıllı Tahta Kek Kalıbı medyum Güncel Spor Haberleri
YUKARI GİT