OLAYLARI HALKA RAPOR EDEN GAZETE

Temel fotoğraf kursu başladı

KÜLTÜR - SANAT/SÜRMANŞET

İznik Kaymakamımız Ali Hamza Pehlivan ve Refiki Kaymakam Adayı Ömer Faruk Duman’nın katılımı ile İznik Halk Eğitim Merkezi 2. Dönem Temel Fotoğraf Eğitim Kursu açıldı. Kurs eğitmenliğini çok sayı da uluslararası fotoğraf deceresi bulunan fotoğraf sanatçısı Metin Emre yapacak.
Dün akşam gerçekleşen kursun açılışında kaymakam Pehlivan, kurs hocası Emre’ye ve kursiyerlere hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Fotoğrafçılık kursu, Metin Emre’nin objektifinden derlediği fotoğraf gösterimi ile başladı. Kursun açılışına Kaymakam Ali Hamza Pehlivan, Refiki kaymakam adayı Faruk Duman, Milli Eğtim müdürü Mevlüt Semerci, Halk Eğitim müdürü İsmail Ablak, Selçuk ortaokulu müdürü İsmet Ertürk, Müze müdür vekili Mehmet Hasan Bozkurt, Seyir kafe ve pansiyon işletmecisi İhsan Karadayı, Kafe Sade işletmecisi Kazım Sargın katıldı.
Yoğun katılımın olduğu İznik Halk Eğitim Merkezi 2. Dönem Temel Fotoğraf Eğitim Kursu, Salı ve Perşembe akşamları saat:6’da Selçuk Ortaokulunda teorik derslerin yanı sıra Pazar günleri de uygulamalı çekim gezileri yapılacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

*

EN SON KÜLTÜR - SANAT

smok alien smokal85 ayak mantarı kredi hesaplama Akıllı Tahta Kek Kalıbı medyum Güncel Spor Haberleri
YUKARI GİT