OLAYLARI HALKA RAPOR EDEN GAZETE

Torun ve Sargın esnafı gezdi

in SİYASET/SÜRMANŞET by

Ak Parti Bursa Milletvekili Cemalettin Kani Torun ile İznik Belediye Başkanı Osman Sargın Çarşı esnafını ziyaret etti.

Bursa Ak Parti Milletvekili Cemalettin Kani Torun İznik Belediye Başkanı Osman Sargın’ı makamında ziyaret etti. Ziyaretten sonra Bursa AK Parti Milletvekili Torun ile çarşı esnafını gezen Belediye Başkanı Osman Sargın ve Ak Parti İlçe Başkanı Tamer Mahmut Hersek ve yönetim, Çarşı esnaflarına hayırlı işler dileyerek bol kazançlar temennisinde bulundu.

Milletvekilleri Esnafla Birlikte Yumurta Kaynatıp Simit Yediler

Belediye Başkanı Osman Sargın ile Esnaf’ın sorunlarını dinleyen sorunu Torun yılların Esnafı Yumurtacı Hasan Ok’un daveti üzerine yumurta kaynatıp birlikte simit, zeytin ve zeytinyağı ile kahvaltı yaparken, CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın  da esnafın daveti üzerine sofra’ya katıldı. İktidar ve Muhalefet esnaf’ın masasında bir oldu ve dertleri dinledi.

Yumurtacı Hasan Ok ise yaptığı açıklama da “Milletvekillerini aynı tezgah’ta ağırlamaktan mutlu olduğunu, Rabbim Devletimize ve Milletimize zeval vermesin. Milletvekillerimizin  yar ve yardımcısı olsun” dedi.

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın yaptığı açıklama da ” Ziyaretlerinden ve İznik’e verdikleri ayrı değerden dolayı Bursa Ak Parti Milletvekili Cemalettin Kani Torun’a teşekkür ediyorum” dedi. İktidar ve Muhalefet Milletvekilleri Torun ve Aydın esnafları tek tek ziyaret ederek hayırlı işler diledi.

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published.

*

Latest from SİYASET

Go to Top