OLAYLARI HALKA RAPOR EDEN GAZETE

TSO genel sekreterleri İznik’te toplandı

EKONOMİ/SÜRMANŞET

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası ve Borsası il ve ilçe genel sekreterlerinin mesleki dayanışmayı arttırmak amacıyla İznik’te toplantı düzenlediler.

İznik TSO’nun ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreter vekili Okay Civelek, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreter Yardımcısı M. Akif Altan, Bursa Ticaret Borsası Genel Sekreteri Fehmi Yıldız, İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Mustafa Şentürk, Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Özgür Carlı, Karacabey Ticaret Borsası Genel Sekreteri İbrahim Temel, M.Kemalpaşa Ticaret ve Sanay Odası Genel Sekreteri Birol Denizli, M.Kemalpaşa Ticaret Borsası Genel Sekreteri Okan Çakır, Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Agah Arda, Gemlik Ticaret Borsası Genel Sekreteri Melih Karbay, Gemlik Ticaret Borsası Genel Sekreter Yardımcısı Bahadır Selvi, Yenişehir Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Mehmet Gökgöz, Yenişehir Ticaret Borsası Genel Sekreteri Murat Özlü, Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Gürol Erol, Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası Kosgeb Temsilcisi Kubilay Yıldırım, İznik Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Nuray Yıldırım katıldı.
Nuray Yıldırım, “Gerçekleştirdiğimiz toplantı odalar arası işbirliğini geliştirmek ve ortak çalışmalara imza atmayı hedefliyor. Her ay yapılan toplantılarımızı bu kez de İznik Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde yaptık” dedi.
TSO genel sekreterleri, daha sonra İznik turuna çıktı. İTSO başkanı Mahmud Dede’nin de eşlik ettiği gezide, Çini atölyelerini gezen yöneticiler, burada üretim hakkında bilgi aldılar. Daha sonra Abdulvahap Sancaktarinin Türbesini ve Ayasofya Orhan Camii’ ni ziyaret ettiler.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

*

EN SON EKONOMİ

smok alien smokal85 ayak mantarı kredi hesaplama Akıllı Tahta Kek Kalıbı medyum Güncel Spor Haberleri
YUKARI GİT