OLAYLARI HALKA RAPOR EDEN GAZETE

Turkcell, 4.5G Teknolojileri ve 5G Vizyonu sistemine güç katmaya hazır!

TEKNOLOJİ

Turkcell, 4.5G Teknolojileri ve 5G Vizyonu güç üzerine güç katacak halde, Turkcell, 4.5G Teknolojileri ve 5G Vizyonu güçlerini birleştiriyor.

Teknolojioku.com Genel Yayın Yönetmeni Kaan Arlı’nın 4.5 G panelinden aktardığı bilgilere göre;”4.5G Teknolojileri ve 5G Vizyonu Paneli” önemli misafirleri ve deyim yerindeyse bu teknolojiye yön verecek isimleri ağırladı. Haliç Kongre Merkezi, bugün çok büyük ve bir o kadar önemli bir konferansa ev sahipliği yaptı.www.teknolojioku.com olarak yerinde takip ettiğimiz panele, Cumhurbaşkanlığı Bilişim Başkanı Ali Taha Koç, MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Bekir Sami Nalbantoğlu, Türk Telekom Grup Teknoloji GMYCoşkun Şahin, TURKCELL CTO İlker Kuruöz,Vodafone İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Süel katıldı. Turkcell CTO’su İlker Kuruöz, firmanın hayatımıza girecek olan 4.5G teknolojisi hakkıdan açıklamalarda bulundu
Turkcell, 4.5G Teknolojileri ve 5G Vizyonu Panelinde Çalışmalarını Anlattı
Bu çalışmaların sanıldığı kadar kolay olmadığını ifade eden Kuruöz, özellikle de altyapı çalışmaları sırasında fiber döşenecek bölgelerde zaman zaman sorunlar yaşandığını belirtti.
Turkcell olarak 4.5G teknolojine, ihale sonrasında elde ettikleri frekanslarla en kaliteli hizmeti vermek için çalışacaklarını söyledi. Buna ek olarak, fiber altyapı çalışmalarına kolaylık kazandırılması için, kentsel dönüşüm sürecinde fiber altyapısı olmayan binaya iskan verilmemesi gerektiğinin altını çizdi.
Bu sayede evlere kadar fiberi döşenebileceğini vurgulayan İlker Kuruöz, 4.5G teknolojisine yaptıkları fiber altyapı ve baz istasyonu çalışmalarıyla tam gaz devam ettiklerini söyledi.
5G cephesinde ise henüz hazır olan bir şeyin olmadığını ve bunun için uzun bir yolun olduğunu söyleyen İlker Kuruöz, 4.5G ile bu yoldaki en ciddi adımın atılacağını söyledi.

ETİKETLER:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

*

EN SON TEKNOLOJİ

Placeholder

Kamera İç Özellik

Güvenlik sistemlerinin en yaygını olan kamera sistemlerinde genel olarak hep tüm sistemin
Placeholder

Oyun Oynayarak Mutlu Olmak

Hayatın tekdüzeliğini oynadığımız oyunlar ile gideririz, oyunların olmadığı hayat sıkıcıdır, başkalarıyla yarışmak,
smok alien smokal85 ayak mantarı kredi hesaplama Akıllı Tahta Kek Kalıbı medyum Güncel Spor Haberleri
YUKARI GİT